reede, 2. detsember 2016

Jõulusoovid ja sünnipäevasoovid

Olen alati mõelnud, et jube kehvake lugu, et minu sünnipäev jaanuarikuus on. Noh, et talv ja pläga on maas ja ilm on külm. Ilmaski ei saa ma teha sellist ekspromt suvesünnipäeva, et kutsud lähedased suveõhtul randa, üks tüüp mängib kitarri, kõik istuvad ümber lõkke ja grillivad vahukomme ja maisi ning lobisete varaste hommikutundideni tähistaeva all (jep, kusagilt cheesy'st ameerika komöödiast on see idee arvatavasti tulnud). 
Ühe boonuse olen ma jaanuarikuus sündimise kohta oma varsti 27-aastase elu jooksul avastanud küll. Nimelt võib juhtuda, et need kingid mida sa jõululaupäeval kuuse alt ei leia, saad sa hoopiski mõne nädala pärast oma sünnipäeval kätte! Kas pole tore!? 
Allpool olev wishlist kannabki mõlemat rolli - seal on asjad, mida ma endale tahaksin nii jõuludeks kui ka sünnipäevaks. Tahtmisi on mul ilmselgelt palju ja kõiki neid ma endale lähiajal saada ei loodagi. Küll aga pole nad seal täitsa mõttetult, sest mina usun, et oma soovid tuleb kirja panna ja välja öelda ning küll nad ka varem või hiljem su juurde tee leiavad. :)
Meie Bukaresti kodus ei ole maailma mugavaim elutoamööbel ning sellepärast tahaksin ma, et vähemalt tugitooli teeks mugavamaks üks suur ja soe lambanahk. Ideaalis tahaksin ma SEDA või SEDA lambanahka. Karvastel teemadel jätkates.. Mulle on hirmsasti meeldima hakanud faux fur jakid. Proovisin ükspäev H&M-i lasteosakonnas (tüdrukute riiete seas on vahel tõelisi pärle!) ülituusa tumedat jakki ja nüüd ei saa ma seda enam peast välja. Kodulehelt ma seda kahjuks ei leidnud. Minu vana sirgendaja on mind truult teeninud juba aastaid ning ilmutab väikseid väsimusemärke. Elab, aga mis elu see on! Uue sirgendaja osas mul kindlat lemmikut ei ole, aga tundub, et Diva omad on päris asjalikud. Küljed võiksid olla kaarjad, sest siis saab ikka lokke ka teha. Endiselt elan kortsuhirmus (Martini eilne nali: "Mina sulle küll näkku vaadates 26 ei ütleks..". Ma läksin kohe nii rõõmsaks, et vastasin, et see lause oli isegi parem kui abieluettepanek, mille peale ta ütles, et ma tal lause lõpetada laseks.. "Pigem ikka 36!". On loll :D) ja sellepärast tahan ma endale Kiehl's Powerful-Strenght Line-Reducing Concentrate seerumit. Hind on küll mürgine, aga pidavat teda jaguma kauaks ajaks ning nahahoolduse arvelt ma järeleandmisi ei tee. Kuna eelmisel aastal jõuludeks saadud parfüümi olen ma aastaga tilgatumaks teinud, siis soovin ma endale ka uut lõhna ning Trussardi "Donna" oleks selleks ideaalne. Kooki teha mulle meeldib ning ühed ilusad magustoidukahvlid kuluksid ära küll. Julienne lõikur on miski mida ma olen niii ammu endale soovinud ja tundub, et selle võiks jõuluvana mulle nüüd lõpuks tuua. Kõik lõigun ära! Mary Lou Manizer särapuuder on vist olnud mu wishlistis ka varasematel aastatel, aga nagu näha pole ma veel seda endale saanud. Äkki sellel aastal joppab! Kõige kallim asi minu soovinimekirjas on kindlasti Canon Legria Mini X. Ühelegi blogijale seda ilmselgelt tutvustama ei pea, teistele teadmiseks aga, et tegemist on väikese videokaameraga, millega mugavalt videoid teha saab. Ja not to toot my own horn here, aga ma usun, et ma teeks täitsa vaadatavaid videoid. :D Kvaliteetne presskann kulub meile hästi ära! Rumeenlased lihtsalt ei kasuta sellist atribuuti ja siinsest kaubandusest selle leidmine on täielik peavalu. Hetkeseisuga oleme jagu saanud kahest presskannust ja miski ütleb mulle, et ega praegusel ka pikka iga oodata pole. Martin armastab mulle ikka märkust teha, et muidu olen sisse pakitud nagu mammi muiste, aga luupeksukondid on ikka paljad. :D selleks tahaksingi ma endale ühtesid tuusasid tenniseid, mis mu alastuses olevad kondid kordki kinni kataks. Hetkel olen sobivaimad leidnud Zarast. Veel kuluks mulle ära üks pehme põsepunapintsel. Hetkel kasutusesolev hakkab samuti oma aega ära elama ja üsna rääbakaks kuluma. Viimaseks sooviks on mul aga Mario Badescu näosprei, mida minuteada Eestist hetkel ei saa, aga siin olen ma seda müügil näinud küll. 
 
Tegin seda postitust vahelduva eduga kokku oma kolm päeva ja olen sellest praeguseks nii tüdinenud, et isegi kokkuvõtet kirjutada ei viitsi. :D küll aga ei ole see raskeim asi millega ma täna tegelema pean, sest peika küsis juba enne, et kas täna on lõpuks see õnnis päev kui ma temaga Star Warsi esimest osa vaatan. Oeh. Obi-Wan Kenobi, siit ma tulen!

 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar