reede, 9. detsember 2016

Viimase nädala asjad

Vaatasin, et telefoni on viimase nädala aja tegemiste kohta mõned pildid kogunenud, mida ma siia lisanud ei olegi. Oli ju vaja neid wishliste ja retsepte jagada ning niisama lobapostitused jäid täitsa soiku. Milline horror eksole! 
Eelmisel nädalal käisime ühes ägedas outlettide keskuses, kus oli täiega palju poode. See oli nagu mingi väike omaette linnake kohe. Mul olid sellest vaatepildist silmad muidugi nii rattas peas, et unustasin isegi pilti teha. Kui järgmisel korral sinna lähen, siis teen. Ma sealt midagi ei ostnud (kuigi palju ilusaid asju oli), sest ma niisama emotsioonioste teha ei tahtnud, muidu on ikka nii, et raha raisatud, aga neid asju mis tegelt vaja on, neid ikka pole. Peika sai aga paar asja küll. Eriline vedamine oli saabastega, mida vaid üks paar alles oli ja juhtumisi just tema number! Lisaks olid need vist oma 50% alla hinnatud ja kassas selgus, et ka sellest hinnast läks veel 30% alla. Mõnel ikka joppab :) 
Star Warsi maraton on siin majas täie hooga peal. Nädala ajaga on viis episoodi vaadatud ja ennustan, et enne järgmist reedet saavad ka viimased kaks otsa. Ma ei oleks iial seda uskunud, et ma need tõesti ära vaatan, aga slap my ass and call me Sally - siin ma nüüd olen ja tean kes on Jabba the Hutt ning Chewbacca. 
Chewbaccast rääkides.. Saan juba ühe asja oma jõulu-wishlistist maha kriipsutada, sest sain endale soovitud faux fur jaki. Näen selles nagu väike karvane fashionista välja ja mulle see meeldib! See jakk on nii mõnus ja soe ja imeline! Proovin selle imetoreda jaki millalgi pildile saada, siis näete ikka ka millest ma räägin.
Ükspäev käisime kohalikul jõuluturul ära. Täitsa jõulutunne tuli peale! Turg ise oli parasjagu suur ja müüdi selliseid asju nagu jõuluturul ikka. Inimesi oli muidugi tohhuijaa ja pidevalt pidi vaatama, et kellelgi otsa ei koperdaks. Glögi oli hästi hea ja esimest korda elus sõime churrosid. Nutellaga. Rohkem vist polegi vaja öelda :)
Eile küpsetasin sellise laari pannkooke, et oh sa mu meie. Nagu ei mõelnud ka, et vist läheb paljuks, istusin aga tooliga pliidi ees, veiniklaas käes, ja andsin takka. Aga selle eest oli neid pärast nii hea pugida. Ning kui ka hommikuks pannkoogid olemas olid, ei olnud mingit nurinat kuulda :) oh elu-elukest!

Kui ma peaksin elu lõpuni vaid üht plaati kuulama, siis oleks selleks kindlalt Bruno Marsi uus plaat!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar