kolmapäev, 18. jaanuar 2017

Sünnipäevatüdruk

Oi kui palju mul siia kirjutada oleks, sest eelmine postitus jäi küll juba mitme nädala taha ja vahepeal olen ma igasuguseid toredaid asju ette võtnud. Kõike seda loba ma aga ühte postitusse pigistama ei hakka ja first things first - täna on minu päev, sest täna on minu sünnipäev! :)
Täna saan ma 27-aastaseks ja ausalt - mulle meeldib vanemaks saada. Ma tõesti tunnen, kuidas ma iga aastaga saan aina normaalsemaks inimeseks. :D tegelikult seda oleks vist parem seletada nii, et iga aastaga tunnen ma, kuidas ma mõistan aina rohkem, mis on elus oluline. Ma ei panusta aega ega energiat asjadele ja inimestele, mis või kes seda ei vääri. Mind ei kõiguta võõraste inimeste arvamus. See, mida teised sinust arvavad, on teiste asi, mitte sinu. Ma ei tunne, et ma peaksin elama sellist elu, mida teised minult ehk ootavad. Mulle meeldib, et minu elu on hetkel selline nagu ta on. Mulle meeldib teadmine, et kunagi saan ma oma lastelastele rääkida, kuidas nende vanaema-vanaisa elasid Rumeenias ja kuidas nad koos mööda seda imelist ja huvitavat riiki reisisid, oma siinsete sõpradega veini jõid ja neile oma armsast kodumaast rääkisid. Võib-olla mäletame ka rumeenia keelest nii palju, et oskame neile õpetada olulisi sõnu nagu "tere", "aitäh" ja "inetu rott". :D Kes teab, onju!
Ma olen üks kuradi õnnelik inimene, et mu ümber nii head ja toredad sõbrad ning sugulased. Et mu kõrval on nii hea kaaslane, ilma kelleta ei möödu päevagi ilma südamest naermata või tundmata, et ma olen nii armastatud ja hoitud. Et mind on kasvatatud olemaks selline inimene nagu ma täna olen. 
26-eluaasta oli imeline - ma reisisin, ma õppisin, ma kihlusin. Aga minu uus aasta tuleb veelgi parem, ma tean seda juba ette! 
2014, 2015, 2016.
 

2 kommentaari: