reede, 27. jaanuar 2017

VLOG: minu esimene silmatera

Kujutate pilti! Niipea kui oma Legriabeebi kätte sain, pole eriti pähegi tulnud, et võiks blogida. Eks see on see uue asja vaimustus ja tahab veidi harjumist, et võiks ikka mõlemaga tegeleda, nii kirjutamise kui ka filmimisega. Ja eks videote kokkupanemine on alguses ikka üsna aeganõudev töö. Ei jää lihtsalt esimese lopsuga meelde, kust mida teha saab. Ja pooletunnise video kaheminutiliseks lõikamine on juba üldse next level (sain siiski hakkama).

Aga valmis ma siiski oma esimese vlogi sain (vaata postituse lõpust). Oma peas ette kujutatud ideaalist oi kui kaugel, aga esimese korra kohta jään ma omadega rahule. 

Ja kõige kohutavam - mu hääl! Ma küsisin Martini käest, et kas ta kuuleb koguaja mu häält sellisena nagu see video pealt kõlab ja ta vastas jaatavalt. Mul hakkas kohe temast natuke kahju, et ta oma elupäevade lõpuni sellist jorinat kuulama peab. :D

Mina aga võtan nüüd üle pooleteise nädala tolmuimeja välja ja koristan meie kodu ära. Eile näiteks nägin tolmurulli, aga selleasemel, et koristama hakata, pühkisin rulli käega kokku ja töötlesin videot rahumeeli edasi. Daam siiski :)
Et see postitus ilma pildita ei jääks, panen siia ühe jutu sekka. Pildil eelmise nädala pannkoogihommik. Mõnnamine to the max.
Teie aga võite julgelt teada anda, mis te mu tutikast vlogist mõtlete. Ootan kommentaare! 

                                        

4 kommentaari:

 1. Nii armsalt ehe ja siiras. :)

  VastaKustuta
 2. Ilmselgelt elasin väga sisse, sest kui meikimise taustaks MUUSIKA tuli, siis mõtlesin, et "Ooo! Ohohoooooo!" Ehk et näed, see monteerimine juba täitsa tuleb sul! :) Ja sellega olen ka täiesti nõus, et kuitahes kaua üht blogi lugenud oled, siis esimene vlog on igal juhul nagu upgrade :D Algul võib-olla harjumatu, aga pilt ütleb raudpolt rohkem kui tuhat sõna. Pole mina veel näinud, et keegi end blogis nii hästi edasi suudaks anda, et esimeses videopildis absoluutselt üllatusmomenti poleks :D :) You did great!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jajaa, selle muusika lisamise üle olen isegi uhke. :D

   Aitäh, Pille!

   Kustuta