neljapäev, 23. veebruar 2017

Minu 13 imelist ja imelikku fakti

Avastasin mustandide kausta alt sellise postituse, mida ma alustanud olen, aga mis siia tolmu koguma on jäänud. Ja praegu tuli kohe selline tunne peale, et kirjutaks selle lõpuni ja noh, avaldaks siis juba kah :) 
Mulle täiega meeldivad faktipostitused, sest tavaliselt teiste omi lugedes leian ma nende hulgast midagigi, millega ma samastuda suudan ja siis on selline mõnna tunne, et oh, ma polegi ainus, kes nii tunneb või arvab või teeb! Mida imelikum fakt, seda parem ofc. :D

1. Hommikul, kui ma esimest korda telefoni kätte võtan, on mul alati kindel äppide kasutamise järjekord. Ja katsu sa seda muuta, kohe on imelik tunne sees! Meilid, ilm, Messenger, Facebook, Instagram, Delfi, Blogger, Bloglovin. Peale seda tohib juba muud ka vaadata, vabas järjekorras lausa.
2. Kuigi ma tunnen ennast Bukarestis väga turvaliselt on mul mingi imelik kiiks tekkinud, et kui Martin õhtul koju tuleb ja ukse ühe korra lukku keerab, siis hiljem esikust läbi minnes lasen ma igaks juhuks veel teisegi tiiru peale. Martin unustab selle muidugi hommikuks ära ja arvab, et ühest lukukeeramisest aitab, et kodust välja saada. TÜNG, ei aita!
3. Ok, see on küll imelik, aga mulle täiega meeldib kui kätele jääb peale sibula või küüslaugu hakkimist nende lõhn külge. :D ma isegi ei hakka seda punkti kuidagi selgitama..
4. Pole mingi uudis, aga kirja läheb ikka - üksiolles magan ma alati öölambiga. Varsti 30-aastane, aga ikka kardab!
5. Nimekirjade tegemine. Ma armastan igasugust nimekirjade tegemist nii väga, et vahel kirjutan isegi juba valmis nimekirja uuesti üle, vot lausa nii väga meeldib!
6. Ma olen täielik Google Mapsi kuritarvitaja. Vaja võõrasse kohta minna - uuri välja täpne asukoht, kuidas sinna kõige kiiremini ja mugavamalt jõuda ja igaksjuhuks viska veel streetview's kah pilk peale. Vaja teada saada ühe ja teise punkti vahemaa - uuri kõiksuguseid marsruudivariante, vaata üle kui palju sinu soovitud kellaaegadel seal liiklust on ja igaksjuhuks viska veel streetview's kah pilk peale. Ilgelt vaja teada saada, kas Eestis on mingisugust imelikku kohanime või kas Stars Hollow linn ka päriselt olemas on - uuri mapsist järgi ja igaksjuhuks viska veel streetview's kah pilk peale.
7. Kadestasin väiksena neid, kellel oli mõni snow globe. Minuarust olid nad niiiiii müstilised ja ilusad asjad! Mul polnud kahjuks ühtegi ning nüüd ma seda "traumat" tasa teengi neid endale hoardides. Tegelikult ma päris igasuguseid ka ei korja, vaid ikka neid, millel on mingisugune eriline tähendus või neid, mis on pärit erinevatest maailma riikidest. 
8. Mul ei ole kunagi olnud ühtegi luumurdu.
9. Minu teine varvas on esimesest oma 1,5 cm pikem ja minuarust on see täiega normaalne. Peep toe kingi ei kanna ma aga never, sest siis tundu mu varbad enam üldse normaalsed.
10. Ok, see on jälle imelik, aga nagu päris ilma peikata olin ma viimati 14-aastasena. Girlfriend material to the max. :D No judgement, pliis! 
11. Näen siiani umbes igal kuul unes, et käin keskkoolis ja ei saa enne veerandi lõppu hindeid korda. Khkhm, keska lõpust on varsti möödas kümme aastat.. Get over it already.
12. Ma päris tõsiselt usun, et mõttel ja sõnal on väga suur võim. Word!
13. Kui ma üksi autoga sõidan, siis räägin ma endaga pidevalt. Noh muidu ka, aga autos kohe eriti palju. "Ei tule mulle ette!", "Girrrrrl, you got this" või "Oota, kuidas ma sinna saan.. ahaa, niimoodi jah..", on täiesti tavalised vestlused minu ja minu vahel.


Palun öelge, et mõni neist minu faktidest (mida imelikum, seda parem) kattub teie omadega! 

12 kommentaari:

 1. Isssand, ma näen ka tänase päevani unenägusid, kuidas mul on matemaatika/füüsika/keemia hinded läbi aasta kahed olnud ja kohe on käes lõpetamine, et pean megakiirelt oma hinded ära parandama, aga ma ei oska mitte midagi. IGA jumala kord ärkan paanikaga üles ja hakkan matemaatikaõpikut otsima. Siis tuleb meelde, et oh wait, ma ei pea enam kunagi matemaatikat õppima :D :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jaa, see kergendustunne on parim, kui aru saad, et tegelt ei pea midagi õppima! :D

   Kustuta
 2. Marja23/2/17

  Kas sul ikka hetkel aktuaalsete nimekirjade kohta ka nimekiri on? :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ja isegi mitte-aktuaalsete asjade nimekiri on. :D

   Kustuta
 3. Anonüümne24/2/17

  Kui ma kuhugi täiesti võõrasse kanti minema pean, siis ma uurin ka teekonna street viewga läbi, sest muidu ma ei saa ikka midagi aru. Ükskord otsisin mingit maja valelt poolt maanteed :D

  VastaKustuta
 4. Mul on isegi kolmas varvas esimesest pikem, seega jah.....
  Näen vähemalt korra nädalas õudusunenägu, kuidas ma põhikoolis käies bussist maha jään. Hilinemine on minu jaoks midagi täiesti kohutavat, aga ma siiani ei saa aru, mis värk mul selle põhikooliga on.
  Mul on telefonis 15 aktiivset nimekirja.
  Kuigi ma tean, et olen kõik uksed lukku keeranud, siis käin alati neid enne magama minekut veel üle kontrollimas ja ma pean seda ise tegema. See kui Tõnu seda teeb, see pole piisav.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Täitsa huvitav jah, et miks pidevalt mingisugust kooliga seonduvat unenägu nähakse. Kui ma alguses neid kooliasju unes nägema hakkasin, arvasin, et see on ülikooli lõpuga seotud, aga vot, ka see sai lõpetatud ja unenäod käivad ikka edasi.
   Ja ongi, neid mehi ei saa ikka usaldada, peab ikka oma silmaga kõik asjad üle vaatama. :D

   Kustuta
 5. 3- See on lausa haige kui mõnus on kätele jääv sibula ja küüslaugu lõhn. Joovastav :D
  6- Ma ei saa isegi öösel rahulikult magada kui ma täpselt ei tea kus miski asub, seega kontrollin tavaliselt veel asukohad mitu korda üle.
  9- Üldiselt mind ei häiri aga alt lahtiseid kingi kandma ei kipu, sest varvas on tavaliselt äärest liiga palju üle.
  12- Oma kogemustest võiks öelda, et suht tõsi mis tõsi :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Uuh, kui tore, et kellelegi veel sibula/küüslaugu lõhn meeldib! See oli mu arust see kõige imelikum punkt, seega hea, et ma selles üksi pole. :D

   Kustuta
 6. 5. 7. ja 12. kattuvad. Ja see vasakpoolne lumepall on mul ka ��

  VastaKustuta
  Vastused
  1. No need kuulid on nii lummavad!

   Kustuta