pühapäev, 19. veebruar 2017

Pühapäevake

Oh kui mõnus pühapäevake! Kell hakkab kaksteist saama ja ma alles pidžaamas. Üks mõnus hommikusöök jõudis just lõpule ja kuna ma mitu aega siia niisama kirjutanud pole, mõtlesingi seda nüüd teha. Ega mul midagi erilist rääkida ei olegi, tulin lihtsalt dokumenteerima, et olen ikka elu ja tervise juures.
Eile vaatasime muidugi kõigi eestlaste jaoks kohustuslikku "Eesti laulu" ja jõime proseccot. Ja me isegi olime sunnitud hääletama, mida ma vist kunagi teinud ei ole, sest natuke hakkas juba hirmus, et meie lemmik finaali ei saagi. Aga lõpuks ikka sai, niiet sellega ikka rahu majas :)
Täna on peikal täitsa vaba päev (esimene sel nädalal) ja kohe ei teagi, mida ette võtta. Läheme vist niisama jalutama ja peame pühapäeva koos kohvikuskäiguga nagu kord ja kohus. Ilmad hakkavad siin täitsa kevadiseks minema, lausa nii kevadiseks, et järgmisel nädalal lubab juba seitseteist soojakraadi. Mõnus! 
Kuna ma tavaliselt kevadel ka ühe kiire Eesti-sutsaka teen, peaks varsti mingid kuupäevad paika panema ja piletid ostma. Aga seal on üks suur aga. Nimelt ma ülllllldse ei viitsi kusagile sõitma hakata. Selline tunne on, et ma nagu alles üleeile oleks Bukaresti jõudnud ja asjad lahti pakkinud ning juba peab uuesti oma kompsud kokku panema ja kusagile lendama. Ja lennata mulle endiselt ei meeldi. Eks see tegelikult oligi ainult aja küsimus, millal mul see edasi-tagasi lendamine koblakasse viskama hakkab. Tahaks lihtsalt rahulikult olla ja oma väikest elukest elada, you feel me? Kuna aga Eestimaal mõned kohustused ootavad, ei saa nagu seda asja suvesse ka lükata ja peab ikka selle teekonna ette võtma. 
Tegime ühel õhtul pitsaõhtu. Endiselt pean parimaks Domino'se pitsat. Need juustuga täidetud ääred on juba omaette elamus :)
Nüüd aga lähen ja viskan natuke meiki peale, et inimese mõõdu ikka välja annaks. Õhtul proovin juba vlogi kokku panna, et homme midagi jälle üles laadida oleks. 
Teile aga mõnusat nädalavahetuse jätku!
 

2 kommentaari:

 1. Meil on ka õhus kevadet tunda juba, reedel oli Milaanos lausa 16 kraadi. Ma teen märtsis kiire Eesti tripi õe sünnipäeva puhul, aga suvel lähen lausa kuuks ajaks. Ei jõua ära oodata!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Nii mõnus onju :) kevad!
   Meil samuti suvel kuu kuni kaks kodumaal olemiseks aega, juba praegu teeme plaane. :D

   Kustuta