esmaspäev, 6. veebruar 2017

VLOG: minu nädal - feilid ja õnnestumised

Siit tuleb minu kolmas vlog! Eelmise nädala võib täpselt niimoodi kokku võtta, et oli selline rahulik nädal. Mõned päevad migreenitasin, ühe korra feilisin (ja olin hirmus piripill nagu te juba lugeda saite), ühe korra ei feilinud ja tsillisin peikaga. Tegelikult loodan, et käesolev nädal tuleb juba palju parem. Ennekõike just Martini "tööalaselt". Kaks kaotust ühel nädalal.. This ain't no picnic.
Rumeeniamaal on hetkel käsil natuke keerulised ajad, kuid ehk te sellest olete jube uudiste vahendusel aimu saanud. Ning kes asjast kuulnud pole, siis võtame selle kokku nii, et good old - poliitikud tahavad endiselt lihtsurelikke koinida. Aga õnneks ei ole see rahvas midagi nii lükata-tõmmata ning näiteks eile oli siin selline protestiavaldus, et 500 000 inimest tuli ainuüksi Bukarestis tänavatele ning nõudis õigust. 
Vabandan juba ette ära, et ma vlogis kohati pool peanuppu välja olen jätnud, aga what you gonna do, onju. Järgmisel korral olen hoolsam! Samuti pean ma spetsjomm uuesti ütlema, et mulle tõesti meeldis "Arrival", mida me kinos vaatamas käisime. Ärge laske ennast filmi kirjeldusel petta, et see lihtsalt mingi lambine ulmekas on. Hell no! Tungivalt soovitan seda filmi vaadata - te ei kahetse :)
Nagu ma vlogis mainisin, siis vaataski Martin täna öösel Super Bowli ja let me tell you - see lõppes kell kuus hommikul. Kui äratuskell kell kaheksa helisema hakkas, siis ta küll kõige teravam pliiats ei tundunud, aga samas ütles, et asi olevat seda igati väärt olnud. Ennustan täna meie majas lõunaund.

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali hammasratta alt 720p! 
 

7 kommentaari:

 1. Kus saidilt sa tellisid omale need asjad? Ma tahan ka Arrivalit näha, movie nighti teha, aga mu elukaaslane keeldub, sest väidab, et treiler tundus talle jama. Pean teda vist edasi moosima. :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Need tellisin ma ühelt kohalikult lehelt - aoro.ro, niiet sul sellest vist kahjuks tolku pole..
   Movie night-id on parimad! Kuigi selle filmi tegevus käib siiski ulmelise teema ümber, keskendub see põhiliselt hoopis suhtlemisele, keelele jne. Hästi huvitav oli :)

   Kustuta
  2. Ok aitäh, mõtlesin jah, et äkki mõni rahvusvahelise postitamisega leht. :)

   Kustuta
 2. Sa tundud nii armas inimene olevat vlogide põhjal :)

  VastaKustuta
 3. Anonüümne8/2/17

  Haha, meil on kodus täpselt samamoodi:"Kallis tule juba voodisse!! Ma ei saa magada muidu!" Tore teada, et ma ainuke kiiksuga pole :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ning mul on samuti tore, et sa selle kommentaari kirjutasid, sest nüüd tean mina ka, et ma ainus selline pole. :D

   Kustuta