esmaspäev, 13. veebruar 2017

VLOG: we did some damage

Tere, esmaspäev! Üks nädal jälle kevadele lähemal. Kevade algus on minu jaoks alati kuidagi eriline tundunud. Nagu uus ja puhas leht või nii. Ja otseloomulikult tähendab kevade algus suurt ja põhjalikku riidekapi revideerimist, mis mul lähiajal ette võtta tulebki. Saab selge pildi, mida veel kanda saab ja mis väljavahetamist tahab. Aga oi kui suur töö see riidekapi koristus on! Vahel lausa mitmepäevane.. enough about that now

Eelmisel nädalal tegime Bukaresti kaubanduses natuke damage'it. Lausa kaks päeva jutti! Vlogis näitan ma reedest saaki, aga tegelikult tuulasime poodides veel laupäeval kah. Siis küll mingeid suuri oste ei teinud, aga tühja käega ka koju ei tulnud. Let's call it kevadgarderoobi minivärskendus. :D 

Eile oli taaskord sellenädalane gameday ja kuigi mängu algus oli paljulubav, läks lõpp ikkagi käest ära. Koju jõudsime eile alles enne kella üheksat, sest peale mängu käisime kõik koos söömas. Nagu ma vlogiski mainin, siis oli tegemist Liibanoni restoraniga ja toit oli seal imehea ja odav. Tellisime falafeleid, hummust, mingisuguse lihataldriku, jogurtikastme ning joogid ja kõik kokku läks maksma umbes viisteist eurot (!). Kiidan heaks!
Vaatasime Eesti laulu ja sõime häid asju :)
Homme aga vaatab kalendrist vastu aasta romantiliseim päev ehk Valentinipäev. Kuigi ma muidu igasuguste tähtpäevade peale üsna maias olen, siis sellel aastal on mu tunded selle päeva kohalt üsna meh. Arvan, et seda sellepärast, et olen juba mitu nädalat teadnud, et on üsna suur võimalus, et Martinit homme kodus pole (või kui ka on siis üldse mitte nii kaua kui ma tahaks) ja peame selle päeva tähistamist edasi lükkama. Mis seal siis ikka onju! Kui ma juhtumisi homse õhtu üksi kodus olema pean, siis pillima ma sellepärast ei hakka, vaid vaatan hoopis Sex and the City vanu osasid ja söön kommi :) 
Lõpetuseks aga lubatud eelmise nädala vlog. Parima kvaliteediga vaatamiseks vali hammasratta alt ikka 720p!

 
 

6 kommentaari:

 1. Anonüümne13/2/17

  Need ajalootunnid vlogides on täiega lahedad, loodan, et jätkate nendega. Saab Rumeenia kohta alati midagi uut teada :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Juhtumisi on need "tunnid" iga kord tekkinud jah :) loodan, et jätkuvalt midagi põnevat rääkida oskame!

   Kustuta
 2. Mulle meeldib teie autos jutustamist vaadata, nagu ise istuks ka seal. :D Me vaatasime laupäeval Itaalia eurolaulu valimist (minu meelest ülijabura laulu valisid) ja pühapäeval vaatasin üksi kordusena Eesti Laulu.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Nii tore, siis suudame oma tavalist olekut edasi anda. :D
   Kusjuures eelmisel aastal vaatasin Rumeenia eurolaulu valimist ja see oli ka siuke jama, et ma ei suutnud lihtsalt seda taluda. :D aga laupäevast Eesti laulu ootan küll täiega!

   Kustuta
 3. Pille13/2/17

  Kellele Eesti Laulul pöialt hoiate? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Lenna ja Elina Borni laulud meeldisid.. teise eelvooru lauludega nii täpselt kursis ei ole, aga Daniel Levi oskab küll väga head muusikat teha, niiet tema on kindlalt üks lemmikutest :)

   Kustuta