kolmapäev, 8. märts 2017

Kõik naistest

Nagu ma kindlasti korduvalt maininud olen, meeldib mulle hirmsasti igasuguseid tähtpäevi pidada. Mõnda rohkem kui teist. Naistepäeva tähistada meeldib mulle kohe väga. Ah, et miks? Call me crazy, aga mina elan oma mullis, kus naised on need, kes maailma juhivad. Isegi kui kõige ees vaatab vastu vähe mehisem nägu, on selle mehe kõrval kindlasti üks tark naine, kes õigel ajal õigeid asju öelda oskab. Ning maailma nabade päeva tuleb ka korralikult tähistada :) 

Tänasel päeval tahangi meile, imelised naisolevused, meelde tuletada, et me oleme absoluutselt imetabased. Liste ma armastan, seega - here goes!

  • Ärge ilmaski leppige vähemaga kui te väärt olete. Lõpeta see sitt suhe, kui sa tunned, et oled paremat väärt. Leia uus töö, kui sa tunned, et sind piisavalt ei hinnata. Kui sinu elus on mõni inimene, kes sinu aega ei vääri, siis ehk on aeg sel inimesel minna lasta - kindlasti on sinu ümber inimesi, kes sind palju rohkem hinnata oskavad.
  • Kasuta ära seda, mis sul on. Kamoon, sa oled naine! Kui üks naeratus on see, mis võib sinu elu lihtsamaks teha, siis issand jumal, naerata! 
  • Ära tee teisi naisi maha, et ennast paremana näidata. See ei tööta, ausalt. Pigem räägib see sinu kahjuks, kui selle teise naise kahjuks.
  • Jää naiseks! Kanna vahel kontsakingi ja kleiti, ära ropenda nagu voorimees ja hoolitse enda välimuse eest. 
  • Oska olla iseendaga. Tee seda, mida sulle teha meeldib - vaata oma lemmikseriaale kasvõi kümme korda jutti, söö hommikusöögiks jäätist või maga keset päeva!
  • Ära tunne, et sa pead oma valikuid kellelegi õigustama. See on sinu elu ning see, mida teised sinust või sinu valikutest arvavad, on teiste, mitte sinu asi. 
Ilusat naistepäeva! Ja ärge siis unustage, et naised on need, kes maailma juhivad!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar