reede, 17. märts 2017

Mina soovitan: kaks toodet NYX-lt

Alustan seda postitust lihtsalt sellega, et ütlen kohe ära kui vähe mulle tegelikult toodetest kirjutada meeldib. See on lihtsalt niii raske töö! Leida õigeid sõnu, jälgida et jutt ei muutuks üksluiseks.. Raske, ma ütlen! Seega müts maha nende ees, kes seda teha huvitavalt teha oskavad! Ega minagi ju tegelikult seda postitust siin ei kirjutaks, aga kuna ma ise peamiselt blogidest loetud soovituste põhjal uusi asju proovin, tahan samaga vastata ning teiega oma rõõmu jagada kui midagi head avastan. Seega pole minuga suurt üllatusmomenti - kui meeldib, siis kirjutan. :)
 
Ei pea hakkama vist pikalt sama vana joru ära märkima, et mulle kosmeetika meeldib ja ennast meikida meeldib mulle ka. Mulle on selline mulje jäänud, et paljud naised pööravad meikides tähelepanu pigem ideaalsele lainerijoonele ja silmapaistvale suitsusilmale. Noh, kui me siin ikka kogu kupatusest räägime ehk sellisest korralikust õhtumeigist. Minuarust on aga see kõige tähtsam ja ühe korraliku meigi alustala just põhi ehk võimalikult flawless näonahk.

Minu meigirutiin käib alati sama rada pidi - näokreem, vahel veidi primerit (hetkel kasutan NYX High Definition primerit, aga ausaltöeldes pole ma veel aru saanud, kas sellest tolku ka on või mitte), jumestuskreem, concealer (peitekreem?) ja lõpetuseks puuder. Jumestuskreemi kannan ma näole pigem vähem kui rohkem, sest põhilise "töö" teengi ma concealeriga, st peidan ja rõhutan neid kohti, mida vaja. Kuigi mu suur lemmik on Maybelline Fit Me concealer (toon 10), on mul selline tunne, et seoses pakendi uue välimusega on nad veidi ka sisu muutnud. Enne oli minu toon just ideaalne, nüüd aga on ta kuidagi tumedam kui varem.. ehk sobib ta mulle uuesti siis kui juba väike jume näos on. Aaanywho, otsustasin ma proovida NYX HD Photogenic Concealer-it (toon 10) ning ühtlasi ka sellega klappivat High Definition Finishing puudrit (toon Banana). Peale vaadates tunduvad mõlemad täitsa kollased, aga hingake rahulikult - näol nad siiski kollased ei jää.
Concealer on paraja paksusega ning katab väga hästi. Hajutada on teda kerge ning mis põhiline - päeva jooksul ta silma all olevatesse kortsudesse ei kogune. Ausõna, seda ma ei kannata! Kohti, kus ma concealerit kasutasin, kinnitasin eelpool nimetatud puudriga. Ja oh my! See puuder on nii siidine ja pehme, et teeb nii mõnelegi märkimisväärselt kallimale puudrile silmad ette. Päeva lõpuks nägi ta näol välja sama värske kui vahetult peale meigi tegemist. See juba on midagi! Kui ma neist kahest tootest enda lemmiku peaksin valima, siis arvan, et puuder jääb ehk õige natuke peale. Ehk sellepärast, et ma olin nii meeldivalt üllatunud kui hea toode see on :)
Kahjuks viskasin ma tšeki ära, niiet hindu ma täpselt siia kirja panna ei saa, küll aga mäletan ma hästi, et need kaks asja läksid maksma ümberarvutatult 17 eurot. Not too shabby, ma ütleks. Kui keegi aga tunneb, et ta samamoodi otsib ühte head concealerit, mis teda "ellu ärataks" ja puudrit, mis kogu kupatuse terveks päevaks omale kohale kinnitaks, siis soovitan ma sammud NYX-i letti seada ja ise nende valik üle vaadata.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar