esmaspäev, 13. märts 2017

VLOG 8: datenight

Kas teate, mis mulle hirmsasti meeldivad? Deidid otseloomulikult! See ei tähenda nüüd seda, et ma salamisi mingite võõraste meestega kohvikutes kaelakuti kudrutaksin, vaid ikka seda, et olenemata oma kallimaga koos elamisest käime me kohtingutel (appi kui võõraks see sõna on jäänud!) ikka edasi. Ja teate, see tekitab minus endiselt peaaegu sama palju elevust nagu esimesele kohtinugle minnes :)
Girly girl nagu ma olen, meeldib mulle deidile minnes kleit selga panna, ilus meik teha ja peika käevangus näiteks restorani minna. Olenemata sellest kui pikk on kellegi suhe, arvan ma, et selline ainult kahekesi deidile minemine on kindlasti eriline ja aitab tavapärast rutiini edukalt murda. Kuidas teiega lood on, kas käite oma kaaslastega ka peale kooselu deitimas? :)
Lisaks sain ma sellel nädalal üle pika aja paar päeva üksindust nautida ja kuigi mulle üksi olla tõesti meeldib, on selle juures üks suur miinus. Mulle ei meeldi üksinda magada! Tekialune on alati külm, enne-und kildu visata ei saa (it's a thing!) ja iga krõbin teeb mind valvsaks. Jube jama ikka. Loodetavasti ei pea ma nüüd mitu aega üksi magama, niiet sellega on korras.
Hetkel on Bukarestis hirmus vihmased ilmad ja õue mängima minna ei saa. Lisaks olen ma kusagilt natuke külma saanud (ei pea põhjust kaugelt otsima) ja üks kõrv tuikab juba teist päeva jutti. 
Pühapäevahommikune pannkoogihommik.
Kõike seda saate aga otseloomulikult vaadata eelmise nädala vlogist! Avastasin, et ühes kohas olen ma nädalapäevad sassi ajanud, aga mis sa teed, rumal pea.. Restoranis tehtud pilte ma siia postituse juurde ei lisa, sest seal oli jube hämar ja neid uduseid käkke ei taha küll keegi näha. 
Siin ta on, minu vlog, juba numbriga kaheksa. Parima kvaliteediga vaatamiseks klõpsake ikka hammasratta alt 720p.
 
 

5 kommentaari:

 1. Jaa date night'id on parimad. Mul muidu eriti põhjust end üles lüüa pole siin, ei käi lihtsalt peale töö-kodu-mehe perekonna kodude kuskil, aga kohtingud annavad hea põhjuse. Meile meeldib ka erinevaid restorane proovida või vanades heades kohtades käia (nt meil on siin üks superhea argentiina restoran).

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Toit on ikka elu! :D kus Sa töötad? :)

   Kustuta
  2. Mai lõpuni hoian ühte pisikest tüdrukut Milaanos, aasta saab nüüd täis seal töötamisest. Pärast seda ma ei tea veel, mis edasi teen. Muidu olen õe haridusega, Eestis töötasin psühhiaatrias mitu aastat.

   Kustuta
  3. Loodan, et leiad midagi huvipakkuvat :) ja sinu eluala on minuarust hästi põnev!

   Kustuta
  4. Aitäh, loodan isegi. :) Jah, "hullumaja" lood jäävad igaveseks meelde ja õppisin kohutavalt palju.

   Kustuta