neljapäev, 20. aprill 2017

Jutud Eestimaalt

Kuulge, kui mina veel väike lapsuke olin siis minuarust oli ikka niimoodi, et aprillikuus oli valdamisi soe.. Praegu on aga nii, et hommikul ärgates ei tea ilmaski mis sulle aknast välja vaadates otsa passib. On see lumi, on see vihm, on see kakskümmend kraadi sooja..? Viimane variant oli muidugi puhas umbluu, sest tavaliselt on maa ikka kergelt valge. Hirmus!
Olen Eestis nüüdseks olnud juba üle nädala ja ossa poiss, kus see aeg on lennanud. Olekski vist imelik kui ma seda ei ütleks. Mul on selline tunne, et sellel korral olen ma hoopis vähem sõpru ja sugulasi üle vaadanud kui tavaliselt kodumaal käies. Eks mul endal on plaane palju ja ning teistel inimestel ju samuti. Ega siis kõik kohe sellepärast jalaga töökoha ust lahti löö ja puhkusele lähe. :D anywhoo, mõned päevad on veel ees ning osad sõbrakesed mu käest siiski ei pääse. Paras!
Minu Mari tuli mulle lennujaama vastu niimoodi!
Kuigi ma käin Eestis ikka päris tihti ja pikka pausi tavaliselt sisse ei jää, on mul üsna tihti siia tagasi tulles mõned sellised üllatavad asjad. Et nagu unustad vahepeal ära, et kodumaal mõned asjad teisiti on.. no näiteks üllatun ma peaaegu iga kord selle üle kui palju uusi tooteid selle aja jooksul välja tulnud on, mis mina Eestist eemal olen. Üle pika aja toidupoodi minnes võtan ma endale ikka lebolt aega, et kõik riiulivahed läbi uurida ja uusi asju korvi panna. Olgu armuline jumal tänatud, et erinevad firmad oma uudistooteid ikka blogijatele saadavad ja ma enam-vähem kursis olen, mida vahepeal turule tulnud on. Halleluuja!
Aa, ühtlasi üllatab mind ka see, et need pangainimesed ENDISELT sind enne poodi minekut silmad peas punnis ootavad ja sõnadega ahistama hakkavad. Kamoon, kaua võib noh!
Neid asju on mingi mitu tükki veel, aga eksküsemuaa, tund on varajane ja mu pea ei lõika veel nii kiirelt kui muidu.
Üldiselt olen ma need asjad korda saanud, mille pärast ma üldse Eestisse tulin ning nüüd võib rahuliku südamega tagasi Bukaresti minna küll. Isegi Martin ütles ükspäev, et kui juuksuris ka ära käin, siis võin koju tulla. No ja kui inimesel ikka ainult üks soov on, siis jumala eest, kes olen mina, et seda soovi talle keelata. :D käisingi juuksuris ära ja olen jälle inimene! Ühtlasi tegin ära oma kaks teist kohustuslikku iluprotseduuri - käte depilatsiooni ja ripsmete koolutamise ning nüüd elan kenasti kuni järgmise kojutulekuni ära küll. Kokku võib selle loo võtta nii, et täitsa mõnus on sile ja kaardus ripsmetega olla. 
Ah, mis ma siin ikka enam mulisen, panen siia hoopis mõned pildid. Järgmisel korral lobiseme juba siis kui Bukarestimaal tagasi olen!
Ja selline asi juhtub ainult siis kui sul ülikiire on!
Selle väljaskäiguga sai selgeks, et ma tõesti enam ei ole 18-aastane, kes ühel õhtul väljas käies ka järgmisel päeval inimene olla suudab. Ei, vastupidi, mul oli tunne nagu oleks üks suur rasvane rong minust üle sõitnud.

 

4 kommentaari:

 1. Püha jeesus, mis su viimasel pildil on? Näeb niiiii hea välja :D

  Btw, sina näed peopildil ka väga hea välja, et pole hullugi, kui järgmine päev ränk on :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Viimasel pildil on peedi-sinihallitusjuustu pirukad. Olga Kaju retsept! :)
   See peopilt kahjuks ei kaalu mitte kõige vähematki üles seda tunnet, mis mind järgmisel päeval tabas. Ehk selgitab see asja- magasin päeval kella ühest järgmisel hommikul kella seitsmeni. Vahepeal ärkasin, oigasin ja magasin edasi. :D

   Kustuta
 2. Mul sama nende uute toodetega, iga kord imestan ja üritan kõike proovida. Ma su kohukeste pildi peale üritan nüüd siit Ungari reisilt omale mõne skoorida. :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. No täitsa hull ikka kui paljude uute toodetega välja tullakse!

   Kustuta