teisipäev, 4. aprill 2017

Sõbrakesed käisid külas

Ossa poiss kus alles eelmine nädal mööda lippas! Nagu ma eelmises postituses mainisin siis olid meil siin sõbrad Eestist külas ja võimalikult paljude asjade nägemiseks-tegemiseks venisid päevad ilmatuma pikaks ja ööd jäid selle arvelt päris lühikeseks. No ragrets, though!
Kõik asjad aga mängisid eelmisel nädalal jube hästi kokku. Iga päev oli üle 20 kraadi sooja ja päike paistis. Vihma ei sadanud mitte tilkagi! Reedel oli Martini tiimil nende suurima rivaaliga mäng, mille Steaua võitis ja peika tegi täiega hea esituse. Proud girlfriend moment here :) seega nägid nad ka siinset rivaalidevahelist võitlust ja seda kui hullud fännid siin on. Näiteks võin tuua sellise seiga - kuna meil Steaua särgid seljas olid ning mäng toimus vastase kodusaalis, siis ootas enne mängu algust saali ees suurem ports vastaste fänne. Saali saatis meid kolme politsei, et me enne mängu ketukat ei saaks. :D oh elu elukest!
Kuna mäng oli reedel, tähendas see Martini jaoks vaba nädalavahetust ning omakorda seda, et nädalavahetuseks saime me Bukaresti seljataha jätta ja minu lemmiklinna Brasovisse põrutada. Uskuge või mitte, aga asjad said veel paremaks minna! Nimelt raiusime selle Brasovi-plaani kivisse alles reedel ning kui ma kirjutasin Anule, kes oma perekonnaga seal külalistemaja peab (link), selgus, et vaid kaks vaba tuba ongi alles. Win! 
Otsustasime seekord auto asemel hoopiski rongiga minna ja see oli nii õige otsus. Tagusime terve tee kaarte ja kolmetunnine sõit läks lausa ludinal :)
Lihtsalt infoks, et Sitaratas on parim mäng eveeeer!
Kõik Rumeeniamaa head asjad
Ühesõnaga jõudsime me teha hästi palju asju - nautida Rumeeniamaa vaibi, süüa head toitu, mängida igasuguseid lauamänge, teha hirmsasti pulli, sõita rongiga, šopata, teha vaatamisväärsuste taha linnuke, juua veini ja tähistada võitu. Mõned asjad jäid muidugi järgmiseks korraks ka, sest linn on suur ja aega oli vaid viis päeva.
Kas need kollased prillid ei ole mitte ägedaimad maailma peal? :)
Eelmisel nädalal võtsin ma vlogikaamera välja vaid mõnel korral, aga ehk saan ma sellest ühe väikese vlogipojukese ikka kokku klopsida. Pead panti ei anna, aga ehk saan ma sellega isegi lähipäevil hakkama.

4 kommentaari:

 1. Jään vlogi ootama 😊(Suurim vlogifänn, haha 😂)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Davai, kohe jalad tagumiku alt välja ja hakkan vlogi kokku panema :D

   Kustuta
 2. Ma kaa su vlogifänn :D Avastasin su vlogid alles eelmisel nädalal ja kahe õhtuga vaatasin läbi. Huvitav, miks ma nüüd pidevalt kummalise häälega ja lollitades räägin...??? :DDD Kooohutavalt nakataaaaav :DD

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aah, ma teaaan! Ja see ei lähe üle, see läheb aina hullemaks. :D

   Kustuta