esmaspäev, 10. aprill 2017

VLOG 12: natuke kõigest: köögis & koristan & pakin kohvrit

No nii kiiresti ei ole mina veel vlogi kokku suutnud panna kui seekord! Eks mul oli veidi tuli takus ka, sest täna öösel lendan ma juba Eestimaale ning kui tänaseks vlogi valmis poleks saanud, ei oleks siin ka täna ühtegi postitust ootamas. Aga valmis ma ta sain! Aplaus!
Ma siia pikka postitust täna ei kirjutagi, sest kõike saate ju tegelikult ise allolevast vlogist vaadata. Olgem ausad, ega mul praegu polegi siin aega pullida ja pikalt kirjutada. Tegemata asjad ootavad, pikad näod peas. Seega ilma pikema jututa - eelmise nädala vlog! 
Ja, et hammasratta alt oleks ikka 720p klikitud!
 

4 kommentaari:

 1. Need juustukoogid nägid nii head välja (tõesti..toit on elu). :D
  Ma mõtlesin juba hirmuga, et oh no nüüd nii kaua vaja järgmist vlogi oodata, sest me oleme ülejärgmisel nädalal Ungari minitripil veel, aga tegelikult peaksime õigeks ajaks tagasi jõudma. Naudi Eestit minu eest ka (eriti toitu)! :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Seekord oli neil kookidel rohkem nägu kui tegu :) kahjuks!
   Ungari.. põneev! Ja muidugi - guljašš. Noms :)
   Alustasin kohe täna oma kodumaa lemmikutega - rukkipala, soolakurgi kodujuust ja vürtsikilud, jee. :D

   Kustuta
 2. Tere Liina :) Mina kirjutan Su blogisse esimest korda, kuigi lugenud olen päris pikalt juba ja pean tunnistama, et ka antud vlog oli esimene, mida ma vaatasin, kuidagi alati oled Sa vlogid siis pannud, kui on kiire ja mõtlen, et hiljem ja nii see läheb. Ühesõnaga, ma tahtsin öelda, et unreal kui armas hääl Sul on! Paljude vlogijate vaatamine on minu jaoks niiiii raske, sest nende hääl on kas karjuv või ninnunännu või kolmas probleem ja avasin Sinu oma ka sellise hoiakuga, et no bring it on ja kui suu lahti tegid - WOW. Lausa rahustavalt armas on Su hääl. Ja Sa ise nii armas ja ilus ja Martiniga nii armsad ja oeh.. :D Hakkan uueks suureks fänniks Sul :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oi kui armas sinust, Gerli, suur-suur aitäh! :)
   Ma täiesti mõistan su juttu hääle-teemadel, sest ka mina pole suutnud mõne youtuberi vloge just nende kõrva kriipiva hääle tõttu jälgida. Või selle tõttu, et osad neist püüavad hirmus ilmekalt rääkida ja see jätab jälle imeliku mulje.
   Anywhoo, oma häält ma hästi hinnata ei oska, aga väga tore kui sulle peale läheb. :D annab mulle kindlust juurde!
   Veelkord aitäh Sulle nii armsa kommentaari eest! :)

   Kustuta