kolmapäev, 31. mai 2017

Enne suvepuhkust

Teate, mis on enne suvepuhkust? Haigemaja! Miljon asja teha ja korda ajada. Helista sellele ja räägi sellest asjast, kirjuta tollele ja aruta seda asja, sõlmi teenusepakkujaga leping ja ära unusta seda viiendat asja teha.. Uuuh! Ja see kuramuse pakkimine.. no üldse ei viitsinud ikka. Aga kuna suve jooksul tahaks ikka mõnda asja selga-jalga panna, siis tuli seda veidike teha. Ja mõned asjad tahaks niisama Eestisse ära viia. Ja oma koju tahaks Ikeast ju ka mõne asja kaasa osta.. ja niimoodi neid asju aina kogub ja kogub kuni ongi auto pilgeni täis. Räägin siin suure suuga nagu oleks ma juba ma ei tea kui kaua pakkinud, aga eile kell viis õhtul oli veel olukord selline:
Nüüdseks on kõik õnneks enamvähem pakitud ja toad korras. Aga mis siis veel enne suvepuhkusele minekut toimus?

Martinil oli viimane mäng, mis lõppes viigiga ning kindlustas tema tiimile liigatabelis 9. koha. Järgmisel aastal paremini! 
Käisime kiire tiiru Ikeas ja ostsime oma Eesti koju mõned asjad kaasa

Saatsin laiali kümneid meile seoses hinnapäringutega pulmade asjus (sellest juba pikemalt üks teine kord)

Käisime sünnipäeval

Tegime veidi viimase hetke šopingut

Arutasin veidi tulevikuplaane ehk yaaasss, mul on sügisest töökoht!

Tähistasime kõike ilusat ja head ühe korraliku pitsaõhtuga.

Tahtsin veel tegelikult viimaste päevade vlogi kokku panna, aga vot seda küll enam teha ei jõudnud. See töö jääb siis arvatavasti järgmisesse nädalasse. 
Nüüdseks aga olengi siis nii valmis, et veel paar asja on vaja kokku panna ja saamegi teele asuda. Here I come, bensukatoit ja vanad plaadid! Eestisse plaanime jõuda reede õhtuks ning nädalavahetusel ootavad meid ees juba kodused ja mitu üritust. Nii mõnus! Legriakest hoian ikka kenasti käeulatuses, et meeles ka vlogida oleks ja mu videoblogi täitsa unarusse ei jääks. Seega - meile mõnusat koduteed ja järgmisel korral kirjutan juba Eestist!

 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar