teisipäev, 16. mai 2017

Munahaigus ja muud

Enne kui eelmine nädal täitsa ära unub, panen kiirelt siia mõned sõnad kirja ja lisan lõppu ka eelmise nädala vlogijupi. Praegu on siuke meh aeg, et ei oska nagu midagi ette võtta. Või noh, ega meil siin mingeid suuri plaane polegi, sest juba järgmisel nädalal on Martinil viimane mäng ja peale seda saame Eesti poole kütma hakata. Ühesõnaga ootame puhkust! Tuleme seekord Eestisse autoga (yaaasss roadtrip!), mis tähendab, et pagasipiirangut pole ja hilpe võib kaasa pakkida nii palju kui mu väike süda vaid lustida tahab. Jube imelik - kui mul vaid käsipagasi võimalus olemas on, tean ma täpselt, mida kaasa võtta tahan. Kui aga terve autotäis ruumi on, olen ma nagu labidaga pähe saanud ja mitte midagi ma ei tea. Kamoon aju, tee ikka natuke koostööd kah!
Juuksed-mustad slash pead-kammida-ei-viitsi soeng.
Anywho veeres eelmine nädal vaikselt mööda tavalisi toimetusi tehes ja nädalavahetusel muidugi Eurovisiooni vaadates. Ei ole selle vaatamisest ikka pääsu, emapiimaga see eurohimu kaasa antud vist. Elasime kaasa Taanile, Norrale ja Ungarile. 
Pühapäeval tegime ühe suure hommikusöögi ja mõnulesime täiega kaua. Random jutt siia vahele, aga kas kellelgi on veel nii, et munast hakkab halb olla? :D mul on juba ülikaua niimoodi olnud, et vahet pole mis kujul ma muna söön, aga lõpus hakkab täiega vastu. Ja siis iiveldab mingi pool päeva. Enne pühapäeva ei söönud ma muna vist oma pool aastat. Ja arvake mis peale üleeilset hommikusööki oli? Sitt olla ofc! Kuradi munaroju!
Õõõõõhh, munaaaa!
Hiljem ostsime veel nädala toidukraami ära ja lõpuks leidsin ma ilmatupika otsimise peale endale uue väikese käekoti. Rõõm! 
Minu puhul on täiesti tavaline see, et kui ma endale midagi kindlat otsin, ei lepi ma vähema kui täpselt selle asjaga, mida oma peas ette kujutasin. Sellepärast see "õige asja" otsimine mul vahel aastatepikkuseks venibki :) õnneks seekord aastaajad vahetuda ei jõudnud ja oma koti leidsin ma ikka enne üles.
Koristasin eelmisel nädalal veel suure tuhinaga kappe ja viskasin ära suure kotitäie pahna. Palun öelge mulle miks on ühel inimesel vaja alles hoida bensukatšekki aastast 2015? Mina seda igatahes alles hoidsin ja vastust ma sellele küsimusele küll ei tea! Õudne lihtsalt, nagu mingi emarott, kes kõik pessa tassib.
Et vlogi võimalikult selgelt näha, vali ikka hammasratta alt 720p:

4 kommentaari:

 1. Sa oled ikka uskumatult ilus inimene!

  VastaKustuta
 2. Hmm, mul meenub kohe, et kui mu emal tekkis munatalumatus, avastati tal sapikivid. Sellega pidi tekkima tihtipeale selliste toitude talumatus. Muidugi võibolla lihtsalt su kehale muna ei sobi :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Okou, ära hirmuta! Kohe hakkan guugeldama. :D

   Kustuta