esmaspäev, 15. mai 2017

Muumimaja

Kui ma muud ei tea, siis seda tean ma oma suveplaanide kohta küll, et vähemalt ühe nädalavahetuse veedan ma Pärnus. Sest suvi ja Eesti.. no peab lihtsalt! Bronnisin eile meile isegi majutuse ära ja mõtlesin, et soovitan teilegi ühte üliägedat peatuspaika. 
Nagu te vist aru saanud olete, meeldib mulle hotellide (kuigi vahel ei saa hotelli hommikusööki küll millegagi asendada) asemel pigem Airbnb kaudu erinevaid öömaju otsida. Tuleb ka seda ette, et scrollin seal täitsa niisama, sest seal on niiii palju ägedat kinnisvara. Obsessed!
Igaljuhul räägin ma hetkel sellest (link) armsast majakesest, millel on veel armsam nimi ehk Bonbon Tower. Kas pole mitte kjuut!? Avastasin selle majakese eelmisel aastal täiesti kogemata ning olin hetkega lummatud. Nagu muumimaja! Allkorrusel tilluke köök ja vannituba, üleval neli voodit ja igasse ilmakaarde suunatud aknad (soulsisters - me kõik teame kui oluline on hea valgus meikimiseks või selfitamiseks. :D). Ja aed! Saate vist isegi aru, et Pärnusse minnes ei taha keegi toas konutada ja sellel puhul ongi ideaalne hoopis õues istuda ja sõpradega lauamänge mängida. Boonusena tuli meile eelmisel suvel külla ka naabrite kass, et kogu seda lugu veel idüllilisemaks muuta. Oiii ma ei või! Ma juba nii tahan seal olla!
Kuigi majake ise on täitsa vana, ei tohiks sellest ennast heidutada lasta, sest maja sees on kõik jonksus ja puhas. Majaomanikku saan ma samuti vaid kiita, sest supersõbralikule olekule lisaks ei kippunud ta meid üldse lahkumise päeval kell kaksteist välja kupatama, vaid soovitas meil rahulikult nii kaua Pärnut nautida kuni soovime ja lihtsalt lahkudes uks lukku panna. Need I say more?
Kõigele lisaks asub Kommitorn nii hea koha peal, et kõik vajaminev jääb jalutuskäigu kaugusele. Ok, nüüd ma küll rohkem seda kiidulaulu siin jätkata ei saa, sest ma kardan, et muidu te küll ei usu, et nii hea koht üldse olemas olla võib. :D 
Eelmisel suvel - nii sättimise vahepeal (ehk mu fabuloosne rullipea vasakul) kui ka valmis olles.
*Selle postituse eest ei maksa mulle keegi ei veinis ega cashis midagi, ma lihtsalt tahan teilegi head kohta soovitada. Et muumimajal äri õitseks ning nad ilmaski oma uksi ei sulgeks, sest mina tahan seal küll igal suvel nagu viis kopikat kohal olla. Piis aut!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar