laupäev, 6. mai 2017

Noppeid nädalavahetusest

Tundub, et miski kõrgem jõud arvas paar päeva tagasi, et elame siin liiga igavat elu ning vahelduseks võiks ikka mõne krutski kah visata. Läksime nimelt kaubamajja, et üht kingitust osta. Kaubamaja all on aga autopesula ning selleks ajaks kui ise mööda poode kappame, mõtlesime auto pesulasse jätta. Tegime oma tiirud ära ning kui autole järgi läksime laiutas pesulamees käsi ja ütles, et kogemata jäi võti autosse ja uksed läksid lukku. Toogu me kodust varuvõti või kutsume lukuabi. Varuvõti on meil kodus olemas küll, aga koduvõti oli autos! Jommajoo, me olime vihased! Ega muud üle ei jäänud kui oma korteriomanikule kõne peale tõmmata, et ta meid hädast välja aitaks. Muidugi tuli ta nii kiirelt meile järgi kui sai, aga kogu õhtuse Bukaresti liikluse juures võttis kogu ootamine ja edasi-tagasi sõitmine ikka oma kaks tundi aega. 
Ja järgmiseks hommikuks oli auto uuesti täis lastud :)

Muus vallas on lood sama kaunid, sest juba kolmandat päeva teeb migreen mulle sellist tuska, et ma enam ei tea kuhu oma pea panna. Täna ärkasin juba kell kuus, sest mu pea niimoodi lõhkus, et ma ei suutnud isegi silma lahti teha. Käsikaudu kobades läksin kööki, et üks tablett kätte saada. On kuramus noh!

Nädalavahetuseks meil plaane polegi, eks siis vaatab, mis tujud meil peale tulevad. Hetkel küpsetan jälle rabarberikooki ja terve kodu on head koogilõhna täis. Ma ikka kasutan seda rabarberiaega täiega ära, sest rabarberikook on mu vaieldamatu lemmik.

Kuigi kõik hetkel oma blogilemmikuid üles kirjutavad ja usinasti selleteemalisi postitusi valmis vorbivad siis mina seda ei tee. Sellisel lihtsal põhjusel, et ma alles tegin seda! Postitust saad lugeda siit.

Mul on selline tunne, et ma muud viimasel ajal ei tee kui ajan aga suhkrut ja saia näost sisse. Ükspäev võtsime endale magustoiduks donutsid. See oli just see päev kui me kodutud olime ja oma korteriomanikku ootama pidime ning ootamise kõrvale oli ju ideaalne need donutsid kahe ampsuga kinni pista. Üks teine päev tellisime koju india toitu. No vaadake ise MKR-i viimast hooaega ja vähe teil ei tule isu peale! Kaks rabarberikooki nädalas pole ka ju mingi naljaasi.. Ning eile sõime magustoiduks lausa kahte jäätist! Ja takkatipuks on täna veel pitsaõhtu ka! Oh jumal-jumal, kuhu ma niimoodi jõuan. Süüdistasin juba Martinit mu paksuks söötmises ja ähvardasin temaga suvel mitte randa minna, aga ta ütles lohutuseks vaid seda, et pole ju hullu, meie kodu lähedal on nii palju erarandu, kus meid keegi ei näe.. nuta või naera.

Mulle hirmsasti meeldib üks mantel. Näe, vot SEE. Käisin seda juba poes proovimas ka, aga ära veel ei ostnud. Eks ma ikka ootan kuni need otsa saavad ja siis käin ja halisen, et kes see kurat need mu eest ära ostis. Nagu kombeks on saanud. Viimase mantli ostsin ma endale kusjuures aastal 2009 ning uue ostmisele olen ma mõelnud üsna pikalt. Lihtsalt ma arvasin, et see uus on ehk midagi praktilisemat kui kolmveerand varrukatega heleroosa mantel.. aga ilus on ta küll.
Vasakpoolne jäätis on parim asi maailma peal!
 


 

4 kommentaari:

 1. See mantli link viskab mul vähemalt ainult Zara lehele ja toodet ei näe. Hullult tahaks näha, palun :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ups! Äkki näed siit: https://m.zara.com/ee/en/woman/outerwear/coats/frilled-sleeve-coat-c710515p4440525.html

   Kustuta
 2. mul on see mantel :)

  VastaKustuta