kolmapäev, 3. mai 2017

VLOG 15: nädalavahetus mere ääres

Elu käsipalluri pruudina on selline, et ega naljalt mingisuguseid reise koos planeerida ei saa. Lühidalt - kogu trall käib trennide ja mängugraafiku ümber. Neid sindreid aga ei tead sa nii nädalakese ette. Nagu Martin ikka öelda armastab - reisinud on ta rohkem kui neljakümnesse riiki (kaugeim neist Lõuna-Korea), aga puhkusel käinud vaid elus korra. Vot sulle lopsu! 
Eelmisel kolmapäeval selgus, et uus trenn on alles viie päeva pärast, mis jättis meile sellise paraja minicationi aja. Muidugi juhtub ikka nii, et kui on vaja, ei leia sa neid odavaid lennupileteid mitte kusagilt! Tahame juba pikemat aega minna Budapesti (kulutades sõidule võimalikult vähe aega, st sinna lennata), aga kui naaberriiki sõidu otsa eest 300 eurot välja köhida palutakse siis enam nii väga ei tahagi sinna minna. :D
Kuna ka muud sihtkohad hästi välja ei mänginud, otsustasime sõita hoopis good old mereäärsesse Constantasse. 
Oleme seal ka varem käinud ning kirjutasin ma sellest näiteks siin. Kui Bukarestis oli meie ärasõidu päeval 29 kraadi, siis Constantas vaid napp 16. Sellest polnud aga üldse hullu, sest noh.. yolo, nagu öeldakse. Ps! Iga jumala kord kui ma "yolo" ütlen (mida ei ole üldse palju), tuleb mulle meelde see pilt paari aasta tagusest vabariigi aastapäevast:
On ju naljakas! :D
Kui ma tavaliselt olen majutuse leidmise kohalt Airbnb usku, siis seekord lõin jalaga vastu maad ja ütlesin, et hotelli pean ma saama! Kohevad tekid ja hotelli hommikusöök.. elu! Martini jaoks polnud see muidugi midagi erilist, sest tema käib tänu oma "tööle" hotellides nii üle nädala magamas. Minu hotelliisu ta aga mõistis ja nii ma booking.com-ist meile hotelli leidsingi. Parim osa hotelli juures - seal oli Crime and Investigation'i (päriselt sündinud mõrvalood) kanal! Vähe me ei vaadanud seda igal hetkel, kui toas viibisime! Pärast kartsin muidugi stabiilselt, et peika mu une pealt mättasse lööb ja randa maha matab, aga viuh, seekord läks õnneks.
Viibisime Constantas kokku kolm päeva - jalutasime rannas, sõime head toitu, sõitsime ringi ja tegime gondliga rannaäärele tiiru peale. Täielik puhkus! 
Enne veel kui eelmise nädalavahetuse vlogi juurde jõuame, tahan võtta hetke, et öelda teile suur-suur aitäh igasuguse tagasiside eest, mida te mulle kommentaaridesse, youtube'i, meilile, facebooki ja messengerisse jätnud olete! Much love! Pushin ennast ikka edasi, et ma teile huvitavat sisu suudaks luua :)

Viimane hapupiimane - eelmise nädalavahetuse vlog:


 

6 kommentaari:

 1. Krissu4/5/17

  Mulle ka väga meeldivad su vlogid :)

  VastaKustuta
 2. Anonüümne4/5/17

  Selline küsimus, kas ja millega valgendad hambaid? Nii ilusad valged teised...

  VastaKustuta
  Vastused
  1. See küsimus on minu jaoks küll ootamatu, sest just mu naeratus on see, mida ma enda puhul eriti ei fänna. :D seega aitäh Sulle sellise komplimendi eest! :)
   Kasutan Colgate Max White hambapastat ja Warpaint'i söepulbrit. Samuti kiidan Pepsodent White System hambapastat.

   Kustuta
 3. Tundub, et oli mõnus minipuhkus. :) Mulle meeldib ka kasvõi natukeseks oma linnast välja saada.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Just, isegi väike puhkus aitab tavarütmist välja murda. :)

   Kustuta