teisipäev, 9. mai 2017

VLOG 16: vaikne nädal

Bukarestis on hetkel täielik vihmaperiood. Soe on, aga sajab. Positiivse poole pealt on kõik hästi ilus, värske ja roheline. Kuu aja pärast pole sellest rohelusest enam kindlasti midagi alles, sest see kuumus mis siin varsti ligi hiilib muudab kõik kõrbeks.
Ma üldse ei taha olla see blogija, kes ääriveeri alustab juttu "suurest saladusest", aga tegelikult midagi ei räägi, kuid mulle tundub, et ma siiski natuke pean selline blogija olema. Sorri! Mitte, et ma ennast siin jube põnevaks tahaks teha, aga kui elu tegelikult vaid ümber ühe teema keerleb ja ma hommikust õhtuni ainult sellel teemal rääkida tahaks, siis tunduvad kõik need muud teemad siin lihtsalt puhtalt mulli ajamine ja augutäide. Sest minu mõtted on selle muu asja juures. Kuna see blogi siin aga ei räägi vaid minu elust, siis sellest päris teemast ma veel kirjutada ei saa. Et mingid beebijutud juba eos maha suruda, siis ütleme nii, et ma väga loodan ka sügisest sama domeeninime all jätkata. :D
Lugesin täna uudistest, et mõnes kohas Eestis on lumi maas. 9. mail??? Ei tea, kas mul maksabki üldse oma suveplaane siia kirja panna või peaks hoopis Kuutsekale tuusiku bronnima? Tahaks ikka seda suveplaanide varianti tegelt.. Tahan juba Riiga Foo Fightersi kontserdile minna ja Pärnusse ja grillida ja rannas raamatut lugeda ja sõpradega lauamänge mängida ja mõnda suvelavastust vaadata. Kui kellelgi selle viimase osas midagi head soovitada on, siis olen üks suur kõrv! Kuna Martini suvepuhkus nii umbes kuus nädalat pikk on siis tahame me seda alati maksimaalselt ära kasutada ja aega raisata me ei taha.

Selle mulli ja augutäite lõpetuseks eelmise nädala vlog. Täitsa pisuke, sest nädal oli vaikne ja midagi põrutavat meil ei juhtunud.  
Minu handsome lõunasöögikaaslane ja imemaitsev lõuna! Keskel olevaid kevadrulle oleks ma võinud oma neli portsu alla kugistada.
 

8 kommentaari:

 1. Anonüümne9/5/17

  Kuidas see rabarberi tosca kook siis maitses?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Väga hea oli, aga varem olin siiski midagi teistsugust saanud. Samal nädalal tegin lihtsalt hapukoorekattega rabarberikoogi ning see meeldis mulle rohkem. Ja beseekattega rabarberikook on veel kõige lemmikum!

   Kustuta
 2. Anonüümne9/5/17

  Hei.. seoses saladusega, tekkis küsimus, et kas sa tööl ka käid või oled seotud mingi kohustusega ja nii? Absoluutselt mitte mingi halva tagamõttega. Hakkasin mõtlema, et kas sul on ka vaja töö või kooli asjus oma puhkusi-reise-liikumisi planeerida või oleneb ainult mehe graafikust, kus parasjagu olete.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hetkel olen kodune, aga sügisest on üks väike pakkumine siin olemas küll.
   Minu edasi-tagasi sõidud käivad suht niimoodi, et kui on vaja mingil põhjusel Eestis olla, siis olen. Tavaliselt umbes 4x aastas siis. Martinil on kaks kindlat puhkust - talvel 2 nädalat ja suvel kuus. Kuna ta aga ka Eesti koondise kapten on, juhtub ka tal (olenevalt koondise mängudest) vahel nii, et Eestis on vaja olla samuti 4x aastas.
   Igaksjuhuks selgituseks veel, Bukarestis mängib ta raha eest, koondise puhul esindab oma riiki. Vb polnud seletust vaja, aga vahel tundub, et inimestele jääb kogu asi segaseks. :D

   Kustuta
 3. No ma ei tea, kui see on su arust "rääbakas", siis ma ei taha nähagi, milline sa mitte-rääbakana oled, võin veel kadedusest lõhki siis minna :D :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. No ok, see oli veel selline "viisakas-rääbakas". :D kangemad kaadrid jätan omale!

   Kustuta
 4. Sul on alati nii isuäratavad toidud vlogides, ajad siin isusid peale. :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mis ma oskan enda kaitseks öelda kui, et.. süüa meeldib! :D

   Kustuta