reede, 26. mai 2017

VLOG 19: minišoping, munavalgemask ja liiga palju kooki

Võtsin ennast ikka kokku ja tänu mõnele lisaklipile sain siiski vlogi valmis. Hurraa! Mõtled küll, et mis see väike igapäevane filmimine siis ära ei ole, aga tegelt on sellega ikka päris palju tegemist. Alustades näiteks sellega, kas kaamera aku on täis ja kas ta lisaks kõigele muule üldse käekotti mahub, lõpetades sellega, et kellegagi koos olles on filmimine võimalik vaid vahepeal. Tahaks ju ikka normaalse inimese kombel lobiseda ja vestluspartnerit kuulata ka, mitte pidevalt silmanurgast piiluda, kas oled ikka fookuses.. #vloggerproblems
Anywho. Üleeile oli meil Martiniga maailma toredaim väike deit :) õues oli ideaalne suveõhtu - 27 kraadi, aga mitte lämmatavalt palav, vaid selline.. mahe. Võtsime suunaks kesklinnas asuva lemmikkohviku, kus soojematel aegadel kenasti peoplewatchingut teha saab. Toidud on seal samuti suurepärased ja imeliku boonusena on isegi klaasid nii-nii ilusad (ma ausalt iga kord ahhetan). :D tegime mõlemad ühe dringi ja rääkisime igasugustest maailma asjadest. Magustoitu polnud me kusjuures sealses kohvikus iialgi söönud ega osanud arvatagi, millised monster-desserdid meile lauda tuuakse.. ja kui ma ütlen, et need olid hiiglaslikud, siis ma ei valeta. Mina sõin enda browniest ära vähem kui poole ning lisaks enda pavlovale pidi mu maias kaaslane ka minu ülejäägid ära hävitama. Ning isegi tema ei jaksanud seda lõpuni süüa! Kujutate ette, TEMA, ja ei jaksanud!
Hea oli, et kolmapäeval sellise mõnusa välikohviku-õhtu ära tegime, sest terve eilse (ja paistab, et ka täna) päeva oli taevas nii hall ja vihmane, et sellise ilmaga lahkuksin ma kodust küll vaid püssiähvardusel. Halva ilma lohutuseks tegime hoopis koduse tacoõhtu:
Ja siin on lubatud vlog. Head vaatamist, sõbrakesed!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar