neljapäev, 8. juuni 2017

VLOG 21: roadtrip (ja kuidas esimene nädal kodumaal möödunud on)

Eestis on ikka mõnus! Kui Bukarestis läheb meil oma kolm tundi, et mereäärde jõuda, siis vaid üksikud siin autosõiduminutid ja olemegi liivarannas. Kuna me eile seda ilusat õhtut kohe mitte ei tahtnud raisku lasta, hüppasime me õhtul autosse ning peale kuut kilomeetrit autosõitu olimegi juba auto mereäärde ära parkinud. Jalutasime natuke mööda rannaäärt kuni jõudsime Valkla rannarestoni, istusime terrassile ja krõbistasime mõned suupisted. Ahjaa, ma jõin niii head kokteili! Kindlalt hakkan seda nüüd igal pool nõudma! Kokteiliks oli Aperol spritz ja see maitses apelsiniselt ja värskelt. Kindlasti mitte magusalt, sest lääged joogid ei meeldi mulle mitte üks raas. 
Pärast jalutasime rannaäärt pidi autoni tagasi, aga enne kojusõitu lonkisime veel natuke rannas ja ronisime ühe väikese vaatetorni tippu. Nii-nii mõnus õhtu oli :) 
Need rohelised kivikesed on hoopis klaasikillud, mille kallal lained ajapikku oma töö on teinud. Kavatsen neid nüüd terve suve kokku korjata.
Ükspäev käisime maal ja ma tõin endale koju sireleid ja piibelehti. Kodu lõhnab nüüd nii magusalt! Seda konkreetset lõhna ei asenda küll ükski lõhnaküünal ega miski muu. Koristasin veel ühel päikselisel õhtul rõdu ära ja tegin sinna nii hubase pesa. Lilled istutasin pottidesse ja õuemööbli tassisin ka välja. Jõin seal juba samal õhtul instagramis scrollimise kõrvale klaasi veini ära ja kindlasti pakkusin naabritele kõneainet, et kes see uus naaber seal küll tinutab. See olin mina :)
Minu vanaema juures on vist Kroonikaid aastast '95. Ja siin on peika ainult kaks kuud vana Kroonika kätte saanud :)
Täna pidin minema endale uusi prille valima, aga silmakontoll tegi optometristi veidi murelikuks ja seega ma neid uusi prille valida ei saanudki.. sain hoopis uue vastuvõtu aja. Optometrist arvas, et ehk on silmades lihtsalt hetkel mingisugune pinge ja sellepärast olid tulemused veidi segased. Ehk on paari nädala pärast pilt selgem. Sõna otseses mõttes, haha :)
Sellel nädalal ma rohkem ei blogi, sest homme ootab ees sünnipäev ning juba laupäeva hommikul sõidame me Pärnusse. Uuel nädalal juba uued jutud. Näiteks on mul plaanis teha üks postitus pulmade planeerimise osas, sest ka selles vallas on mõned edasiminekud toimunud.
Nagu tavaks on saanud, siis lõpetuseks vlog. Seekord üsna lühike ning peamiselt autos filmitud, sest saate ju pealkirjastki aru - tegemist on roadtripiga.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar