teisipäev, 18. juuli 2017

Mitte nii lühike kokkuvõte juunikuust

Olge hoiatatud, et siit tuleb üks igavene pikk ja segane lobapostitus möödunud nädalatest! Ma lihtsalt pean selle vana võla likvideeritud saama, et oma asjadega uuesti järjel olla. 
Aeg lippab niimoodi käest, et ma lihtsalt ei tea enam, mida teha! Andke abi! Tegelikult oli mul plaanis täna hommikul enda emme juurde oma hiiglaslikku musta pesu kuhja pesema minna (meil pesumašiinaga jama), aga otsustasin selle plaani sujuvalt homsesse lükata ja hoopistükkis blogima kukkuda. Prioriteedid.
Kui ma oma viimases postituses kirjutasin Ida-Virumaast, siis seekord liigume suunal Riia-Tartu-Harjumaa. Esmalt suundusime Riiga, et minna mu kauaoodatud Foo Fightersi kontserdile. Tegelikult läksime kohale juba päev varem, et niisama tsillida ja olla saaks. Korteri võtsin JÄLLE Airbnb-st ja assa raks kui tuus korter see oli! Vanalinnas, eraldi sissekäigu ja aiaga, ülikõrgete lagedega ja mitme tasandiga elamine.. Need I say more? Magama mahtus sinna seitse inimest ja kahe öö eest maksime vaid 116€! 
Kontserdist rääkides pean ma ütlema, et see oli totšna üks mu parimaid kontserdielamusi. Ma isegi ei tea, mis oleks saanud veel paremini minna.. ehk see, et oleks pidanud vähem siidrit kaanima, et järgmisel päeval vähem värskem neiu olla. :D ja ma muidu üldse siidrit ei armastagi!
Riiast võtsime suuna Tartusse, et Jaanipäev minu sugulastega veeta. Ühel päeval panid poisid laste mänguväljakut kokku, teisel mängisime nii laste kui ka lauamängudega ja tegime süüa. Õhtul muidugi kohustuslik tule ümber istumine ja täitsa niisama tsillimine. Muuseas, Riiast sain ma sellise külmetuse, et Jaaniõhtul kobisin kotile juba peale südaööd, sest olemine oli ikka nii kehvake. Ei mäletagi, millal viimati nii tõbine olin. Päris maha see haigus mind aga ei murdnud, sest siin ma olen, täitsa elu ja tervise juures!
Lõpuks, peale Eestimaale ringi peale tegemist jõudsime lõpuks ikka koju kah (juunikuu viimane nädal). Sain kokku enda kallite lapsepõlvesõbrannadega, kellega oli meil niii-niii tore! Lobisemist jätkus kella neljani hommikul, sest osasid neist polnud ma näinud oma kolm aastat. Mingit märki sellest aga näha polnud, sest jutt jooksis nii nagu oleksime viimati rääkinud alles üleeile :) 
Veel käisime me Martiniga teatris, kus vaatasime Rakvere teatri suvelavastust "Kellavärgiga apelsin". Mängiti seda Rakveres, Nortsu angaaris ja minuarust oli tegemist ühe väga kihvti tükiga. Algas ikka pauguga ja kohe nii, et ma lausa võpatasin. :D 
Teatrisse.. küpsistega!
Sama nädala lõpus sain ma kokku veel enda kursaõdedega ja pidasime ka mitu päeva Martini sünnipäeva. Aususe mõttes olgu öeldud, et sünnipäeval käisin ma vaid teisel päeval, sest esimese õhtu motoks oli no girls allowed. :D nii kihvt tegelt mu arust, et ka poisid selliseid "oma asju" teevad. Tavaliselt on sellised kokkusaamised vaid tüdrukute teema ja poisid saavad kambakesi kokku vaid enne välja minekut. Seekord aga keegi klubisse ei läinud, kõik istusid ühes kohas koos nagu mõškad ja tagusid Xbox-i ja käisid discgolfi mängimas.
Vihmane reede ja Kivi Paber Käärid
Pootsmani suvekohvik Kaberneemes. Lapsed ja loomasõbrad - see on midagi teile!
Nii ilus ja maitsev salat Apelsini Raudtees.
30. juunil algas meie pulmapäeva countdown. Hirmus! Aga põnev :)
Jõudsin kohvikusse teistest 1,5h varem. Telefoniaku peaaegu tühi. Mis muud kui kohv ja Naisteleht!
Praeguseks tõmban aga otsad kokku, sest nüüd on vaja endast see sisemine ilu ka väljapoole tuua, kuna täna tuleb kiirelt uue dokumendi jaoks fotod ära teha. See on see, kui avastad, et id-kaart saab uuel nädalal läbi, aga politseis on järjekorrad kilomeetrite pikkused!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar