esmaspäev, 31. juuli 2017

Tag: 15 fakti

Mul on hetkel oma päevaplaanis selline kenake kolmetunnine auk, et mõtlesin kiirelt siia natuke kirjutada. Kujutate ette, juba teist päeva jutti!
Kuna mu järtsus olevad postitused läheksid liiga pikale, tuli mul Aili viimast postitust lugedes mõte, et järgin tema eeskuju ja vastan samadele küsimustele, millele temagi vastas. Oi see on õnn kui siuke tag satub ette just siis kui teda vaja on!
 1. Kui pikk sa oled?

167 cm. Omast arust ideaalne pikkus.

2. Kas sul on mõni varjatud anne? Milline?

Eip, kõik mu "anded" on avalikud. :D as if mul üldse oleks mõni!

3. Mis sind blogide juures kõige rohkem häirib?

Uuuh, where do I begin.. Nalii! Tegelt häirib see kui keegi hakkab postituse alguses halama, miks eelmisest postitusest nii kaua möödas on (ega ma isegi päris süüst puhas pole). Selline asi häirib ka kui mõni väiksema lugejaskonnaga blogija kirjutab esmalt inglise keeles ja siis emakeeles. Wtf? :D

4. Mis sind häirib?
Et ma ajan nahka nagu uss. Ja mõni asi on veel selline, et mitte ei häiri, aga tekitab ärevust. Näiteks meie järgmise suve pulmapidu. Ideid on nii palju, aga kes ütleb, millises suunas minna, et mitte kogu pulmapeo-vibe'i liiga segaseks ajada?

5. Mis on sinu lemmiklaul?

Niall Horan - Slow Hands ja Disciples - On My Mind

6. Mida sulle üksiolles teha meeldib?

Outfitte proovida. Oma trash-tv'd vaadata (Ex On the Beach, Geordie Shore, jne)

7. Lemmik rämpstoit?

Friikad!

8. Lemmik ilukirjanduslik- ja mitte ilukirjanduslik teos?

Igal suvel loen kasvõi mõne mõne peatüki Tove Jannsoni "Suveraamatust", kus autor kirjeldab enda lapsepõlve ja suvist elu saarel. See raamat kohe teeb mulle nii mõnusa tunde sisse, et tahan seda ikka ja jälle uuesti lugeda.

Muus osas jään hetkel vastuse võlgu.

9. Lemmik ilutoode?

Vot kus tuli raske küsimus. Mul vist spetsjomm ühte kindlat polegi, aga üldiselt meeldivad mulle teistest enam primerid, concealerid ja setting spray'd.

10. Mille pärast tundsid viimati piinlikkust?

Kui viimati rannas käies vetikate peal libisesin ja koonu panin. Õnneks oskan ma enda üle väga hästi naerda. :D

11. Kui saaksid elu lõpuni juua vaid ühte jooki peale vee, siis mis see oleks?

Nonii. Kuna vesi juba olemas on, siis lähenen asjale hoopis niipidi, et valin teiseks joogiks ühe alkohoolse joogi. Näiteks Aperol Spritz'i või mõne valge veini.

12. Lemmikfilm?

Ma lemmikfilmi välja tuua ei oska, aga ütlen selle asemel hoopis sarja. Friends otseloomulikult

13. Kui saaksid ükskõik kuhu elama minna, siis kuhu?

Kanada või Šotimaa. Või Uus-Meremaa. Aga kui nüüd realist olla, siis ikka ja alati Eesti :)

14. Lemmik kuulsus?

Negin Mirsalehi või Olivia Culpo. Milline stiil!

15. Millise blogija/vlogijaga tahaksid salamisi sõber olla? 

Mulle tundub, et kodumaistest sisuloojatest klapiksin ma väga hästi pea kõigiga. Ja hirmus tore olekski nendega ka päriselt tuttavaks saada. Välismaistest aga Shaaanxo, Nicole Guerriero, FlyWithStella, Kenza ja näiteks Desi Perkins.

Nüüd aga pakin veel viimased asjad kokku, söön lõunat ja varsti panengi Saaremaa poole ajama. Suvi, juhhei! 

4 kommentaari:

 1. Mina mõtlen ka alati nende pooleldi eesti ja pooleldi inglise keeles blogijate puhul, et huvitav, mitu inglise keelset lugejat neil õigupoolest on? Seda enam, et see inglise keel ei kipu pahatihti nii väga korrektne kah olema. Võiks ju siis kaks eraldi blogi olla, üks inglise ja teine eesti keeles, muus osas identsed. Et välisriikidest lugejaid on, ei tähenda, et nad eestlased poleks. Ma ei kujuta ette, miks peaks üks suvaline välismaalane sellest poolvigasest tekstist huvitatud olema kui maailmas on mustmiljon inglise keelset blogi.

  Mind häirib see ka kui Facebook'is on mõnel Eestis elaval ja ainult eestlastest sõpru omaval inimesel vaja pildi alla midagi inglise keeles kirjutada ja kui selles viiesõnalises lauses kolm viga on. Sellega seoses meenub, et eile nägin, et keegi oli jaganud pilti, et kui inglise keelt ei oska, ei tasu inglise keelsete väljenditega riideid kanda, kõrval pilt õnnelikust emast pojada, emal kampsuni peal Apple'i logo ja selle alla kirjutatud WHORE. Nii õun kui sõna sädelevates litrites.

  Vaatame, kas link töötab: http://ehuumor.ee/pildid/kui-ikka-inglise-keelt-ei-oska-oleks-kindlam-ingliskeelseid-sarke-mitte-kanda/

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oi see pilt on halb. :D

   Mulle kusjuures üldse ei meeldi kirjadega riided. Või noh, see tekst riideesemel peaks ikka väga selline minulik olema, et ma seda kanda tahaks. Kui kellelgi mõni tekstiga t-särk seljas juhtub olema, siis tihti mõtlen, et kas see inimene ise ka nendesse ridadesse süvenenud on. A kust ma tean, äkki t-särk kirjaga "FBI: female body instructor" ongi temalik ja ta päriselt ongi FBI-st? :D oh elu-eluke ja tema valikud!

   Muus osas olen sinuga samuti nõus.

   Kustuta
 2. Selle veel elab üle, et tekst paralleelselt inglisekeelne on, no äkki on elanud-õppinud pikalt mujal ja soovib kasvõi nende vähestegagi oma blogitegemisi jagada; või harjutab keelt; või tahabki suuremat lugejaskonda ehk saada või pagan teab, olgu need põhjused mistahes aga no mingi loogika neis ju leiab, eks :D aga on veel üks eriskummaline kildkond blogijaid - blogikirjutised on 100% eestikeelsed aga blogisissekannete pealkirjad inglisekeelsed - vot eta daa! :D Siin jääb küll minu loogika umbselt toppama, no ei leia ühtegi põhjust või seletust - kui näen ingliskeelset pealkirja siis eeldan sisus ka midagigi amas keeles leida, kasvõi kokkuvõtte. Ja ma siin ei mõtle selliseid eestindatud sõnu nagu outfit või tag jne ja nende kasutamist vaid ikka kogu mitmesõnaline pealkiri igal postitusel järjepidevalt inglisekeeles ja sisus ei tuhkagi :D Siin võiks küll keegi mu arusaama avardada, no äkki on imelihtne põhjus ja ma lihtsalt pime, saaks ka targemaks :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tead, mina seda arusaama lahti seletada ei oska, sest isegi ei saa aru. :D Võib-olla tundub mõnele blogijale kergem sinna päisesse mingi inglisekeelne laulusalm panna kui mõne sõnaga postituse sisu edasi anda? :D

   Kustuta