teisipäev, 22. august 2017

Olulised inimesed ehk teine pulmateemaline postitus

Küll mul võttis ikka see asi aega, aga vot lõpuks saan ma järgmise pulmapostituse ka kirja pandud. Jube keeruline on neid kirjutada - osalt nagu tahaks asju oma lugejatega jagada, sest ehk saaks keegi siit kasulikku infot või oleks niisama mõnus lugeda, aga teisalt ei taha ma midagi otseselt avaldada, sest siis pole meie külalistel enam mingisugust üllatusmomenti. You feel me?
Pean siis juba eelmise pulmateemalise postituse teemat jätkama ja asju ainult osaliselt kirjutama. Seda postitust saad lugeda SIIT. Kui aprillis saime paika pulmakoha, siis praeguseks on broneeritud ka mitmed muud olulised inimesed, kes meie päeva just selliseks nagu meie tahame, teha aitaksid. 
Kontrollisin just üle ning mai alguses kirjutatud postituses tahtsin ma, et suve lõpuks oleks meil olemas nii bänd, pulmaisa kui ka fotograaf. Ning kujutate ette - need kolm ning rohkemgi veel (videograaf) on meil praeguseks hetkeks juba täitsa olemas!  
Iga suurema ürituse juurde kuulub kindlasti väga hea muusika. Et võtaks kohe jala tatsuma ja kutsuks tantsima. Elavat muusikat ei asenda minuarust mitte miski ja õnneks on ka Martin minuga samal arvamusel. Bändi valmisel oli meie jaoks oluliseks see, et bänd suudaks esitada nii teada-tuntud lugusid kui ka kaasaegseid inglisekeelseid laule. Samuti tahtsime me, et oleks olemas ka selline variant, et peale bändi lõpetamist jääks keegi edasi plaate keerutama. Oma seltskonda tundes on ikka päris selge, et öösel kella ühe-kahe ajal nad küll veel väsinud ei ole. :D Meie väljavalitud bänd saab õnneks kõigisse kastikestesse linnukesed kirja panna ning seetõttu sobib see ansambel meile hästi.
Pulmaisa valikul oligi meil ainult üks kandidaat, sest olin juba eelnevalt tema kohta nii palju positiivset kuulnud. Kohtudes selgus, et mu kõhutunne ei petnud ja tegemist oli tõeliselt sooja ja toreda inimesega. Arutasime veidi asju ja seda, kuidas meie oma päeva ette kujutame. Eriti meeldis mulle see, et ta oskas kohe mitmele detailile tähelepanu juhtida ja sobivaid ettepanekuid teha. Nii hea noh!
Fotograafi leidmine oli vast kõige raskem. Häid tegijaid on lihtsalt niii palju! :) lõpuks aga sai otsustavaks see (lisaks imelistele fotodele), et fotograaf, kelle meie välja valisime, suhtles meiega lihtsalt nii personaalselt ja vabalt, et tekkis kohe selline tunne nagu räägiks mõne vana tuttavaga. Mulle nimelt hirmsasti meeldib, kui minu küsimustega meilile vastatakse isiklikul tasandil. Et vastuseks ei tule lihtsalt ühte hinnakirja näidist minimaalse vastusega. Samas aga ootan ma (kui klient), et teenusepakkuja suhtuks ka minusse lugupidavalt ja viisakalt. Näiteks uurisin ühelt teenusepakkujalt hindade kohta ja peale vastuse saamist lubasin oma otsusest teada anda. Enne kui ma aga vastata jõudsin sain ma postkasti üsna lühikese kirja sisuga, et no kuidas on, võtate ära? Eee, ma ei osta su käest mingit tobipakki või ma ei tea mida, et see otsus nii kergelt käiks. Jutt käib pulmadest! Ei pea vist tegelikult mainimagi, et temaga me bisnjakki ei teinud.
Videograaf jäi mulle aga silma vist.. facebookis? Absoluutselt kõik tema videod on nii lummavad ja siirad, et isegi võõraste inimeste pulmavideote nägemine ajab mulle nutu peale. :D lisaks kehtib ka tema puhul jutt selle kohta, et tegemist on suurepärase suhtleja ning tõelise oma ala asjatundjaga. 

Oktoobris Eestisse tulles on järgmine punkt minu massive pulmalistis aga kutsete kujunduse uurimine ning notari (ja tseremooniameistri) leidmine. Hetkel tundub mulle kõige keerulisem aga sobivate dekoratsioonide leidmine. Just selles mõttes, et ma suudaksin ühte liini ajada ja ei hakkaks erinevaid stiile kokku miksima. Õnneks on mul interneti püsiühendus ja Pinterest, mis mulle pikkadeks õhtuteks küllaga avastamisrõõmu pakuvad.

Ning lõppu pilt meist kahest 34-kraadises Bukarestis. Et te ikka meie nägusid ära ei unustaks!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar