pühapäev, 6. august 2017

Pildipostitus (Haapsalu, Peipsi, Saaremaa ja palju muud)

Ja ma ikka ei ole oma suviste postitustega järjele saanud! Egas muud üle jää kui tuleb teha üks postitus stiilis pilt ja pildi allkiri. Ei teagi, millal viimati midagi sellist tegin, hehee :)
Ei ole lihtne olla tüdruk ehk viis tüdrukut Haapsalus. Jep - ainult üheks ööks!
Ma selle Haapsalu kohviku nime ei mäleta, aga see mozzarellaga salat oli seal küll imeline.
Sarjast viis tüdrukut, viis aperol spritz'i ja viis kooki :)
Valkla rannaresto
..ja pärast suurt rannatamist. Ai!
Tegin oma armsa sõbranna üritusele cateringu. 100 vanakooli vahvlit küpsetasin ka!
Tegin enda emme ja tädidega ühe suvise tripi Peipsi äärde.
..ja otseloomulikult sõin seal sibulapirukat ja sibulasuppi.
Ühel ööl ööbisime väikeses ja armsas Nina külas. Majakasse kahjuks sisse ei saanud, aga väljast saime teda vaadata nii kuis jaksasime. Muuseas, kas kellelgi on Peipsi ääres sama asi, et randa minnes ütled pidevalt, et kuule lähme nüüd mere äärde? Me olime isegi nii rumalad, et käisime teeäärseid kalamüüjaid pidevalt oma lestakala ostusooviga pommimas. Lõpuks üks kalamees oli konkreetne ja ütles ära, et kuulge, lest on merekala, meil siin on siiski järv. :D
See pilt on küll Kauksi rannas tehtud, aga Kallaste rannas sai mu maailma suurim õudukas teoks. Randa vonkles MADU! Kujutate ette jah, peesitad rahulikult ja järsku mingi uss paneb üle jalgade? Päris nii dramaatiline küll ei olnud, et meie nahad kokku puutunud oleks (iu), aga siiski - järsku hakkasid kõik suvitajad sahkerdama, sest pilliroost otsustas välja roomata nastik. Ilma liialdamata oli ta üle meetri pikk rõve elajas, kes lihtsalt korraks randa otsustas põigata. Ei pea vist ütlemagi, et umbes kahe minutiga olin ma autos - lausa nii kiireks läks, et kleiti selga tõmmata ma ei jaksanud, läksin lihtsalt bikiinide ja rätikuga. Kes hiljem Alatskivi lossi juures üht näkki riietumas nägi, siis jep, see olin mina. :D
Käsi püsti, kellele meeldivad laadad? Mulle igatahes meeldivad! Saab kala ja saab kommi. Ja näiteks alloleval pildil olevaid vaarikataimi ja uusi espadrille. Ma arrrmastan espadrille!
Paremal pool olen veel laadal, aga vasakul juba Saaremaale sõitmas. Ikka uute espadrillidega :)
Saaremaa hommikusöögid olid täpselt nii mõnusad.
Ja õhtud olid vot niiiii mõnusad :)
Ja nii mõnusad ka.
Suitsuahjulõhe!
Maailma kõige armsam reisukaaslane, kes hommikul ärgates kaissu poeb ja vahetevahel nagu väike segane ringi jooksma hakkab. Ausalt, see viimane oli niiii naljakas, et ma naersin nii, et pisarad jooksid. :D ma muide arvasin, et ainult kassidel tulevad vahel sellised jooksutuurid peale, kus joostakse ringiratast ja laua alt ja laua pealt ja inimeste alt ja inimeste pealt. Nii vahva väike sõber!

2 kommentaari:

 1. Nii mõnusad puhkusepildid! Me käisime ka Saaremaal suvepuhkuse ajal (juuli alguses), mõlemad esimest korda ja sellest sai nüüd üks meie lemmikkohtadest. Mu elukaaslase lemmikuks oli Saaremaa metsades autoga sõitmine, nii et tunde ei näe ühtegi hingelist. Midagi mis siin on võimatu..eriti praegusel ajal, nii palju turiste igal pool. Me käisime nii targalt ka, et kolmapäevasel päeval läksime ja reedel tulime tagasi ehk ei olnud megapalju rahvast ei saarel ega praamijärjekorras.
  Aa ja sellel Kuressaare pingil teevad vist kõik pilte. :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kui ma siiski Saaremaad ja Hiiumaad võrdlen (sest ikka võrdled ju :D), siis minu lemmikuks jääb ikka Hiiumaa. Ei teagi miks :)

   Aga Saaremaa võlu mõistan ma küll, eriti mitte-eestlaste jaoks. :)

   Kustuta