kolmapäev, 20. september 2017

Lõpuks ometi - VLOG 22!

No tõstke käsi püsti, kes arvas, et siit enam ühtegi vlogi ei tulegi? Mul on käsi praegu püsti igatahes.. Olen alati natuke tobedaks pidanud kui mõni sisulooja mingi tühise apsaka tõttu oma vaatajate/lugejate ees vabandama kukub, aga praegusel hetkel saan ma neist küll täitsa aru. Nagu praegu - panin üle jala ühe vlogi kokku, et midagi lõpuks ometi üles panna oleks, aga omast arust ma seda väga sisukaks vlogiks küll ei loe. Ning mulle läheb nii korda kui te mulle armsaid kommentaare jätate, et ootate uut vlogi vms.. Seega sorri, järgmine tuleb juba sisukam!
Pole nii kaua ühtegi vlogi kokku pannud, et ausaltöeldes isegi ei mäletanud, kustkohast töötlusprogrammil üks või teine asi käis. Piinlik!
Löön aga ruttu selle postituse letti, sest jumal teab, kauaks meil siin elektrit on. Nimelt liigub praegu üks suur torm üle Rumeeniamaa ja kunagi ei tea, mis ta kaasa võib tuua. Kapid on meil igatahes toitu täis ja akud täis laetud, niiet tulgu, mis tuleb!
Parima kvaliteediga vaatamiseks vali hammasratta alt 720p:

10 kommentaari:

 1. Su vloge on nii tore vaadata, sest sa tundud lihtsalt nii armas ja siiras inimene :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh Sulle! Üritan ikka iseendaks jääda. :)

   Kustuta
 2. No tõesti lõpuuuks!! :D ja kes viitsib vaadata? MINAAA ja kindlasti veel väga paljud. Niiet jään järgmisi vloge ootama ;)

  VastaKustuta
 3. Meil ei lähe korteris maist septembrini temperatuur alla 27 kraadi (ja selle saavutame ventilaatori pluss sellise püstise õhukonditsioneeriga), muidu on üldse 29+ kraadi. Kui süüa teen, siis on ikka täiesti õudukas (stuudikorter avatud köögiga). :D Nüüd on õnneks kuumus möödas. Nii et täiesti mõistan su rõõmu konditsioneeri osas.

  Kuidas sul tööl läheb? Mis keelsete lastega (või lapsega?) sa töötad? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oii juudake! Meil oli enne külmamasinat (:D) sama lugu. Lihtsalt iga liigutus võttis võhmale. Ja isegi see tegelt kui üldse ei liigutanud. :D

   Töö on super, oleme kõik eestlased ja lapsi on kaks. Olen niii rahul!

   Kustuta
  2. Kui tore! Hea ka, et eesti keeles saate suhelda, selle võrra kindlasti mugavam.

   Kustuta
 4. Ma usun Sinusse (nende vlogide tegemisel, hahaa)!! Tegelikult oli tore vlog. Ikka huvitav vaadata, mis Sul seal toimub :) edu, kallid!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jee, aitäh, Angeelika! Nii armas sinust! Kallistused!

   Kustuta