laupäev, 23. september 2017

Nii hea laupäev!

Ma olin juba ära unustanud, et tööl käiva inimese nädalavahetused on mingi sada korda paremad kui koduse inimese nädalavahetused. Nüüd on laupäevad ja pühapäevad kohe ekstra erilised. Täna näiteks ärkasin pool üheksa, ligunesin pesus, maskitasin ja kreemitasin, lugesin blogisid.. Siis ärkas juba peika üles, sõime ühe piiiika hommikusöögi. Vaatasime Kardashiane. :D kultuursed inimesed siiski!
Tegin üle nädala aja endale vähe kabedama näo pähe ja läksime metrooga kaubanduskeskusesse, kus me tegelt poodides ei kolanudki vaid võtsime kohe suuna toidupoodi. Lonkisime seal ilmatuma kaua ringi ja ostsime nii nädala toidukraami kui ka niisama snäkke ja pudi-padi. Võtsime lõunaks sushit ja tulime oma kaubaga koju tagasi. 
Hiljem pikutasime voodis ja ajasime lihtsalt juttu. Mõnus laupäevake! Pesime mitu masinatäit pesu ja siis läks juba Martin trenni. Ega ma ka kehvem vend ei saanud olla ja tõmbasin samuti retuusi jalga ja tegin oma kava samamoodi ära.
Ostsin eile endale uued jalatsid. Onju coolid? :) ärge mu retupükse tähele pange, tahtsin lihtsalt kiirelt ühe pildi teha ja ei hakanud selleks puhuks mingit outfitti selga ajama.
Praegu on kell juba kaheksa saamas ja mina hüppan kohe duši alt läbi ja vahetan trenniriided koduriiete vastu. Mul on täna hirmus punase veini isu (sest hellou, eile algas sügis) ja nii kui Martin koju jõuab, joome veini ja snäkime. Ostsime poest igasuguseid juustusid ja muid asju, niiet tõotab tulla üks suur mõnulemiseõhtu :) nagu ma millalgi mainisin on Bukarestis nüüd kõvasti musta leiba saada. Leib on siin ikkagi suur asi ning seepärast pole ma ühtegi kuivanud leivajäänust ära visanud, vaid need kõik kokku kogunud ja täna saavadki neist hoopis ühed mõnusad küüslauguleivakesed, mida koos dipikastmega süüa. Nagu ma ikka ütlen, siis see on elu!
Homseks plaaniks on minna tuttavate prantslastega lõunale ning õhtul on Martinil trenn. Tahaks veel H&M'st läbi hüpata, et endale üks mõnus tuunika osta, millega hea tööl käia oleks. Teksadega lihtsalt iga päev käia ei taha.
Minupoolt tänaseks kõik! Nautige aga nädalavahetust, sest ma ütlen - need on imelised!

4 kommentaari:

 1. Anonüümne23/9/17

  Mis tööl sa käid? On vist kahe silma vahele jäänud..Liisa

  VastaKustuta
 2. Ma alati vaatan imetlusega su hommikusöögi ja snäkkide laudu nii siin kui instas. :D Meil üks sööb üliharva midagi hommikusöögiks (ja siis ka cappuccinot ja küpsiseid...minu meelest üliimelik küpsist süüa hommikusöögiks).

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hehee, aitäh. :D viimasel ajal saame nii vähe koos hommikust süüa, et kui koos hommikut alustame, siis ikka pikalt ja korralikult. Ja hommikusöök on päeva parim osa!
   Aga küpsised hommikuks.. ei mõista hukka, ise söön ka tavaliselt peale soolast võikut veel mõne küpsise või kommi. Aga paljalt küpsist hommikuks ainult vist ei tahaks jah. :D

   Kustuta