reede, 6. oktoober 2017

Haigus majas

Ma olen siin vahelduva eduga juba nädalakese kurku valutanud. Jube imelik asi on sellega muide. Nimelt elasin ma kuni 17-eluaastani niimoodi ära, et kurguvalu oli minujaoks selline tavaline asi, et ma väga seda tähele ei pannudki. Mul oli lihtsalt kurk igal hommikul haige! Siis aga käisin mandlilõikusel ja sain teada, et see tunne polnudki normaalne ja teised inimesed ei elagi niimoodi. :D ja nüüd on sedasi, et kui vahel kurk haige juhtub olema, on see minujaoks ikka suur asi. Kohe saad aru noh, et midagi on valesti!
Ei aidanud mu kurguvalule ka see, et eile õhtul mängule minnes omale kleidi selga udjasin ja pärast Martinit natuke väljas ootama pidin. Usu või mitte eksole! Ahjaa, eile oli mul muideks selline tore Uberijuht, kes mu autosse istudes Vivaldi mängima pani. Ja nii me läbi Bukaresti tema musta Passatiga kruiisisime, aknad lahti ja Vivaldi üürgamas.. kui see ei ole elu, siis ma ausalt ei tea mis on. :D
Igatahes on praeguseks see kurguvalu nii kaugele läinud, et nohu on kõige täiega platsis ja palavik veel takkapihta. Öö oli jube kehvakene, ärkasin vist iga tunni aja tagant üles kuni kell pool kuus ma seda enam taluda ei suutnud ja jäingi üles. Saate aru, kell pool kuus ja uni läinud! Kükitasin oma sossu hommikumantli sees, jõin teed ja vaatasin telekast mingi reality kordust. Üritasin küll voodisse tagasi minna, aga kinnine nina ja kondivalu mul seda teha ei lubanud. Ja nii ma siiani üleval olengi. 
Kuna mul täna ootamatult vaba päev tekkis ja ma seda päriselt haiguse peale raisata ei tahtnud, olen ikka vahelduva voodispikutamisega võidu kodus ka asjatanud. Siuksed väikesed asjad siin ja seal. Näiteks purustasin ma praegu ära terve suure küüslaugu, et seda täna kõikvõimalike asjade sisse lisada. Noh, et see tervis ikka tuleks. Pidime õhtul meie legendaarse koduse filmiõhtu tegema ja lausa veinigi limpsima, aga tänasega on selgeks saanud, et mittemingisugust veini ma ei saa, ainult ohtralt teed ingveri, sidruni ja meega! Tänast õhtut olen ma muideks oodanud, sest minuarust pole me Martiniga üksteist terve nädala näinudki. Kuidagi on nii olnud, et kui mina lähen hommikul tööle, siis Martin alles magab ja kui tema tuleb õhtul koju, pesen mina juba hambaid, et voodisse minna. Working peeps life onju!
Kahe nädala pärast olen ma juba Eestimaal ja ootan seda hirmsasti! Tean lihtsalt ette, et nii palju toredat on ees - sõprade-sugulaste nägemine, Martini koondisemängud ja igasugused istumised, Karni pasteedi söömine ja uute restoranide-kohvikute üle vaatamine.. niiii hea :) 

Praegu aga kobin natukeseks teki alla tagasi ja ootan kuni Martin mu küpsiste ja sidrunitega koju tagasi jõuab. Ning siis - edasi ravima!

2 kommentaari:

  1. vanad eestlased ravisid ka saunaga, seda teeme täna meiegi, sellise vihmase ilmaga ei olegi suurt muud ette võtta. Nii et võid lüüa autole hääled sisse, Vivaldi põhja ja Brasovi poole teele!

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Hahaa, seekord läks nii hästi, et sain ilma saunatagi terveks!

      Kustuta