esmaspäev, 9. oktoober 2017

VLOG 23: sügis Bukarestis, külmetushaigused ja mõnusad õhtud

Oii kui asjalik ma täna olen olnud! Aitas kah sellest lamasklemisest, mis siin viimased päevad toimunud on. Nagu aru saate, siis läks minu külmetus tänu tugevale ravile seekord üllatavalt kiiresti üle. Olgu õnnistatud ingver ja sidrun! Ausalt, ma olen tõesti üllatunud! Tavaliselt põen ikka tubli nädala, enne kui jalad alla saan. 
Aga tagasi selle asjalik-olemise juurde. Koristasin ära terve vannitoa, tuulasin tolmuimejaga korteri peal ringi ja lõpetuseks pesin veel põrandad ka ära. Panin vlogi kokku, tegin poolteist tundi trenni ja muud nipet-näpet veel. Võib endaga täitsa rahule jääda. Kuna ma järgnevad päevad nii kui nii tööl olen, siis ongi hea kui ma täna kodu korda sain ja enne nädalavahetust siin enam lapiga ringi laskma ei pea. Või noh, vale on öelda, et ma seda muidu tegema pean, aga ennast tundes võin ma öelda küll, et vahet pole kui väsinud ma olen, kui mind ikka mingi tegemata asi häirib, siis ära ma selle teen. 
Sellel nädalal olen ma paar päeva üksinda ka, sest Martinil on riigi teises otsas tähtis mäng. Ja sinna riigi teise otsa sõidab nii umbes kümme tundi.. Yikes!
Seekordses vlogis näete väikesed klippe, mis on kokku pandud viimaste nädalate tegemistest. Nagu ikka - niisama jutustamist, mõnusate õhtute toitu ja üle pika aja ka mu peikakest. Pole teda ju siin viimasel ajal üldse näha olnud :) mis teha, kiired ajad! 

Vaatamiseks nagu ikka - hammasratta alt 720p:
 

2 kommentaari:

 1. Anonüümne10/10/17

  Tubli trennitaja, varsti tuleb see workout video ka ära! ��
  Utsitajaks on küll pulmad aga ma panustan, et sellest saab harjumus ja jätkad edaspidigi. Nii et welcome to the sport business! ��
  Triin.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Seda ma vist teha ei julge, ehmatab kõik tulevased trennitajad ära. :D
   Ma väga loodan, et nii saabki olema!

   Kustuta