laupäev, 18. november 2017

Närvivalust, sõprusest ja uuest lemmiksarjast

Ma olen vist nüüd selles vanuses, et kõigepealt pean oma tervisehädadest kirjutama. Mul on juba umbes poolteist kuud alaseljas mingi närvivalu. No selline, et aegajalt hakkab pistma. Ma ei tea, kas selline asi on võimalik, aga mul on selline tunne, et see valu liigub mu sees ringi. :D mõned päevad tagasi liikus ta paremasse tiiba (abaluu?) ja tänaseks on ta otsaga üldse juba kaela jõudnud. Nagu.. lahku mu kerest palun. :D 
Ei aidanud ka eilne rohke veinijoomine ja kell neli magamaminek, uskuge või mitte onju. Meie prantslastest sõbrad käisid meil külas ja nii me siin sõime, veinitasime ja arutasime maailmaasju. Nad rääkisid muuhulgas, et neil on nii tuus olla, sest neil on sõbrad riigist kust kellelegi sõpru ei ole. :D arusaadav, eestlased ongi ju nii hea ja haruldane sort, et ega meid kõigile ei jagugi! Ja nagu ühe viisaka veiniõhtu lõpetuseks ikka, siis saatsime sõbrad taksosse - kuulake seda - triikraud kotis. Täiesti normaalne mu arust. Tegelikult tuli jutuks, et neil on vaja triikrauda osta ja kuna meil neid juhtumisi kaks tükki oli, andsime ühe neile. Sest milleks kaks triikrauda inimestele, kes nii kui nii kunagi ei triigi :) 
Aususe mõttes peab kirja panema, et koju läksid sõbrad hoopistükkis varem kui kell neli, aga kuna me Martiniga hakkasime sellel nädalal Stranger Things'i sarja vaatama ja meil esimesest hooajast kaks viimast osa vaatamata oli, vaatasime me veel need kah öösel ära. On ikka põnev sari välja mõeldud! Hirmus muidugi ka. Sellel nädalal pidin ühel ööl üksi kodus olema ja kartsin küll natuke. :D meil jõulutuled ka juba üleval ja kui need vilkuma oleks hakanud, siis ma küll ei tea, mis ma teinud oleks (kes sarja vaatavad, saavad aru).
Mul on tegelt natuke ikka kurb ka, et ma siia viimasel ajal nii harva satun. Hoian siiski blogi statistikal silma peal ja näen ju küll, et te siin uue postituse ootuses ikka käite. Lihtsalt.. kiire on. Töö, pulmade planeerimine, kodu ja peika. Iga asi võtab aega ja blogimine ei ole lihtsalt hetkel prioriteet. Kes aga tunneb, et mind igatseb, võib alati Instagramis minu followeriks hakata - ikka endiselt @liinamols nime all :) ega ma muidugi enam sinna ka tihti postitama ei jõua, aga tihemini ikka kui siia. Täitsa hull, ma pole isegi eriti pilte teinud, et siia postituse alla midagi lisada. Mõned siiski leidsin ja nendega peate leppima.
Küpsetasin Martinile nimepäeva puhul trenni muffineid. Ainult mingi 40 tükki :)
Ostsin mõned iluasjad. See tigumask oli küll vastik muide. Nii kleepuv ja imelik.
Ja meie tavaline pudruhommik. Pudru peal on Eestist toodud kamašokolaad :)
Hetkel olen ma muide niiii unine, sest ööund jäi tänu sellele sarjavaatamisele ikka harukordselt väheseks. Lubasin aga enne Martinile, et olen nii kaua üleval kuni ta trennist tuleb ja siis teeme koos ühe lõunaune. Proovin siis hoopis produktiivne olla ja lapin pesud kokku ja pesen mõned masinatäied ka ära. Sest üks, mis vahepeal muutunud ei ole - mustapesukorv on meil endiselt alati triiki täis. Õnneks saab ülejäänud päeva lebotada ja inimeseks tuleb hakata alles õhtuks, sest siis on meie kord prantslastele külla minna. Me ilmselgelt ei saa üksteisest küllalt. :D
Tõmban otsad selleks korraks kokku ja proovin siin mitte jalapealt magama jääda. Teile aga mõnusat laupäeva ja järgmise korrani!

7 kommentaari:

 1. Ma ei tea kui vana Sa oled, aga enda kogemusest võin öelda, et niikui see kurivaimu 30 kukub, siis hakkavad tervisehädad pihta :) No niimoodi pisitasa. Kord valutab natuke siit, teinekord on mõni koht kange, mõnikord ei ole hommikune kiirendus enam endine. Paganama naljakas tunne (kuniks elamist ei sega!)!
  Ägedat laupäeva!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mul veel mõned aastad 30ni ikka aega. Passi järgi. Selg räägib teist juttu muidugi. :D

   Kustuta
 2. On ütlus, et kui oled 50 ja hommikul ärgates kuskilt ei valuta, oled ilmselt surnud 😳 Nii et oled õigel teel 🤣

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hahaa! Mulle see ütlus meeldib. :D

   Kustuta
 3. Need muffinid näevad nii head välja :)
  Kas Sa retsepti ka jagaksid?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Teen neid selle retsepti järgi: http://www.nami-nami.ee/retsept/4/mahe_porgandikook_toorjuustuglasuuriga/
   Lihtsalt ühe suure koogi asemel jagan taigna muffinivormidesse. Hiljem lasen jahtuda ja katan glasuuriga. Peale raputan kookoshelbeid.

   Kustuta
 4. Anonüümne21/11/17

  Närvivaluga soovitan sul kindlasti arsti juurde minna, sest ise olen lõpetanud sellega EMOs kui juba hingamise ka kinni võttis. Saad rohud peale ja asja korda, enne kui juba liiga hulluks läheb. Minul kiirgas ka valu nii seljas kui ka näiteks küljes. Tegu oli siis närvipõletikuga.

  VastaKustuta