esmaspäev, 27. november 2017

Toidupoes käimisest ja tibatilluke vlog

Lugesin paar päeva tagasi Anu postitust toidupoes käimise kohta ja jäin mõtlema. Olen sellest ka varem kirjutanud, et mulle meeldib teha nädalamenüü ja kord nädalas üks suurem poeskäik, et kõik vajalik korraga ära osta. Säästad nagu aega ja raha eksole. 
Septembrist saati aga käin ma tööl ja kuidagi on nagu juhtunud nii, et neid kord nädalas poeskäike pole enam eriti ette tulnud. Kord pole mind kodus ja siis pole Martinil aega, siis olen mina pikad päevad tööl ja Martin üldse teises riigi otsas. Seega on need poeskäigud meil sellised, et kas käin mina poes ja ostan paari päeva tarbeks vajaliku ära või käib Martin minu tehtud nimekirjaga poes. Loogiline oleks, et niimoodi poeuksi kulutades läheb kindlasti rohkem raha, sest teate ju küll, et ainult piima järgi minnes ostad sa tegelt umbes kolm asja veel, mis algselt plaanis ei olnud (ning see pood, kus me niimoodi igapäevaselt käime, on tunduvalt kallim kui see pood, kus muidu nädala sisseoste tegime).
Tegelikkuses aga kulub raha veidi vähem ja kui varem pidin ma ikka aegajalt halvaks läinud toitu ära viskama, siis nüüd ma ei mäletagi, millal viimati midagi raisku läks. Ah, valetan, alles üleeile viskasin potipõhja jäänud püreesupi minema, aga noh, seda oli seal tõesti nii vähe, et ei oleks isegi ühe inimese portsjonit välja pigistanud. Hakka või uskuma, et kord nädalas poeskäimine tuleb kallim kui mitu korda käies! 
Eelmise nädala hommikusöök. Ma olin hästi näljane!
Ja üks eelmise nädala õhtusööke - püreesupp ja singi-sibulapirukad.
Poeskäimistest rääkides võin edasi liikuda juba selle juurde, et reedel käisime me üle poole aasta Ikeas. Kuna me sellel aastal Eestis vähemalt kahel korral jõulupidustusi võõrustame, tahtsin ma siit mõned asjad kaasa osta, sest noh.. odav ja kvaliteetne. Kahjuks ma küll kõike ei leidnud mida kodulehelt piilunud olin, aga pole hullu midagi. Selle eest ostsin ma pool kilo piparkooke ja mitu ülihästi lõhnavat küünalt. Need piparkoogid on muuseas ühed igavesed sindrinahad, sest nii kui ühe võtad pead ka teise võtma. Ja kolmanda.. saate aru küll. Ega see nali siin enne ei lõppe kui püksinööp enam kinni ei lähe.
Veel käisime me eelmisel nädalal üle saja aasta kinos, Thori vaatamas. Ja teate! See oli nii äge film! Naljakas ja kuidagi cute. Ning filmi põhilugu tekitas mul iga kord judinaid. :D kui seda veel Eestis mängitakse, siis minge vaatama, päriselt ka! Ideaalne selline nädalavahetuse film, kuhu süvenema ei pea ja näitlejad on väga sümpaatsed.

Edit: kirjutan ja avaldan seda postitust juba ma ei tea mitmendat korda, sest Blogger ussitab. Enam ei jaksa noh! Lõppu kibekiirelt üks tilluke vlog (vaatamiseks ikka hammasratta alt 720p):

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar