neljapäev, 14. detsember 2017

VLOG 26: selle aasta viimane vlog - home alone, võitsin auhinna ja avan pakke

Nagu pealkirjastki lugeda võite on selle postituse staariks minu selle aasta viimane vlogipojuke :) juudas! Alles ma oma Legria sain ja sellega esimesi videosid tegema hakkasin ning nüüd sai järjekorras juba kahekümnekuues video valmis.
Lisaks sellele, et käesolevast vlogist sai selle aasta viimane, saab arvatavasti sellest postitusest siin samuti selle aasta viimane postitus (kui mind muidugi millalgi mingi hullusehoog ei taba ja ma telefoniga mingisugust postitust kokku käkerdama ei hakka). Juba ülehomme sõidan ma Eestisse ja kuna ma arvutit kaasa ei võta, kuulete minust uuesti juba uuel aastal. 
Aasta 2018 tuleb kindlapeale üks äärmiselt sisukas ja hea aasta. Sisukas just sellepärast, et lisaks argielule ja Eesti vahet reisimisele, toimuvad järgmisel suvel meie pulmad. Ning kuigi kõik põhiline on paigas, on siiski veel oi kui palju teha ja mõelda. Sellest kõigest aga juba aastal 2018 :)
Foto: Marko Mäestjärv
Tänasesse agendasse kuulub näiteks pakkimine ja sõpradega jõuluturule minek. Me tegelikult küll käisime seal eelmisel laupäeval, aga laupäeva õhtul oli seal musttuhat inimest ja liikumisruumi lihtsalt ei olnud. Seega proovime täna uuesti! Nägin seal mullivahvli müügiletti ja kuna ma neid kunagi proovinud ei ole, tahan ma täna sealt kindlasti läbi minna ja oma sugarcravingule järgi anda, hehee.
Lõpetuseks aasta 2017 viimane vlog (vaatamiseks ikka hammasratta alt 720p):

Rahulikke jõulupühi ja ilusat vana-aasta lõppu! :)

4 kommentaari:

 1. Anonüümne15/12/17

  Ebaviisakas küsimus nüüd, kuid kas pulmafotograaf on Maris Sits? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ei ole üldse ebaviisakas minuarust! Pulmafotograaf on Maris Sits tõesti. :)

   Kustuta
  2. Anonüümne15/12/17

   Nägin Su kommentaari ta pildi all ja kohe lõi tuluke põlema :D Aga niitore! Pildistas ka meie pulma ja võid kindel olla, et saad imelised pildid!

   Kustuta
 2. Kahju et ei olnud aega detsembris maha istuda, aga lahe aasta oli see igatahes! Sellist pärli siit Bukarestist leida, nagu sina oled, oli lihtsalt minu jaoks "Aasta Tegu" tiitlit väärt! Kui nii võib öelda :) Suurimad tänud sulle! Ja uuel aastal uue hooga. PS! Piimamoosi saab Suurest Carrefour'ist ökoletist!

  VastaKustuta