esmaspäev, 26. november 2018

Hobuseköhast ja nädalavahetusest


Järjekordne nädal on läbi saanud ja uus peale hakanud. Olen jälle kodune, sest kuigi tarkusehamba eemaldamisest paranemine on kenasti läinud, siis nüüd on mul uus häda küljes - nimelt jäin ma eelmise nädala lõpus nii kohutavasse köhasse, et ma ausalt ei tea millal ma viimati niiii hullusti köhisin. Terve nädalavahetuse oli mul selline kuiv vastik hobuseköha ja alles tänasest on seal sees midagi liikuma hakanud. Ja vot kui mul nüüd üks köhahoog peale tuleb, siis on selline tunne, et lõppu ei tule ja päriselt köhingi nii kaua kuni pisarad jooksevad. Rõõõvee!
Jube imelik, täpselt kuu aega tagasi olin ma alles haige ja nüüd uuesti! Selline tunne, et nagu vahepeal polegi terve olnud, üks haigus teise otsa. Päev algab sellega, et hobune (ehk mina oma hobuseköhaga) tõmbab sae käima ja lõppeb sellega, et hobune jääb magama ja siis on lõpuks vaikus majas. Martin on ka juba vähemalt nädala nohus olnud ja nii meil siin üks suur laatsaret ongi.
Muidu olingi terve nädalavahetuse peamiselt kodune, sest no mis ma ikka inimeste peale köhima lähen onju. Ainult laupäeval käisime sõpradega väljas - kõigepealt põgenemistoas ja peale seda nende pool pannkoogiõhtul ning lauamänge mängimas. Tegelikult mängisime küll ainult ühte täringumängu (nimi oli vist Perudo), sest see on nii kaasahaarav. Põhineb see õnnel, strateegial ja muidugi valetamisel :) kindlapeale peame selle mängu endale ka ostma, et jõulupuhkusel sõpradega glögiõhtuid pidades seda mängida saaks.
Põgenemistoas oli samuti äge, seekord suutsime me ilma ühtegi vihjet küsimata toast välja saada. Oleks mõned minutid kiiremini teinud, oleks lausa kiireimate top kolme saanud. Seekordne tuba tundus mu jaoks kuidagi kerge ka. Kui lõpuks võtme kätte saime, ei tahtnud ma kuidagi uskuda, et see võti selle toaukse lahti teeb.. et midagi siiski peaks nagu veel tulema. No selles mõttes tuligi, et töötaja tuli vastu ja oligi põgenetud.
Kui te nuputate miks mu postituse esimene pilt mingi close up kleidimustrist on, siis seda sellepärast, et sain enda tellitud komplekti kätte. Võib lausa öelda, et sain lõpuks kätte, sest kuller ajas mind umbes terve nädala taga. Küll ei olnud meil kedagi kodus ja pärast ei vastanud kuller enam telefonile. Aga siin ta lõpuks siiski on!

Ülemine osa on crop ja seeliku pikkus on põlveni. Kavatsen seda kindlasti jõulude ajal kanda, sest mu arust on see nii kena komplekt. 
Panen siia lõppu ühe pildi veel, sest see on selline ilus ja kole. :D minu väike inetu tarkusehammas ja lilled. Naersin juba, et küsin iga kord väljatõmmatud hamba kaasa ja lõpuks teen neist endale kaelakee või midagi.  
Praeguseks aga tõmban otsad kokku ja kobin kööki, et õhtusööki valmistama hakata. Täna on muuseas üks sellistest päevadest, mil ma lihtsalt ei suuda otsustada, mida õhtusöögiks teha.. olen mõelnud ja retsepte lapanud ja ikka ei tea! Vot mida mitu päeva kodus istumist teeb - üldse ei suuda enam selge peaga mõelda :)

Mõnusat nädala algust!

2 kommentaari:

  1. Kust see komplekt tellitud on? Nii ilus.

    VastaKustuta
  2. Tellitud on see kohalikust e-poest kahjuks. :(

    VastaKustuta