teisipäev, 13. november 2018

Nädalavahetus, üks feil ja imevigurid

Teate mu nädalavahetuse feilimist või? Hakkasin kell üksteist hommikul kaneelirullide tarbeks pärmitaigent tegema. Sõtkun ja sõtkun ja no ei olnud nagu õige asi. Panin ta vahepeal siiski kerkima ja peale poolt tundi ta tõesti oli natuke pärmitaigna nägu. Minimaalselt. Sõtkusin ühe korra veel läbi ja kordasin protseduuri. Ikka polnud õige asi! Lõpuks olin ma seda trianglit nii palju teinud, et kell oli juba neli saanud ja alles siiis hakkas taigen korralikult kerkima. AGA! Selleks ajaks oli sõbranna mulle juba järgi jõudnud ja tuututas maja ees, et koos sööma minna. Mõtlesin, et no kaua ma ikka kodust ära olen - tagasijõudes teen need paganama rullid valmis. Ja kujutate ette, ma jõudsin koju kell üksteist! Selleks ajaks oli see taigen juba vabše imelikuks läinud ja ma viskasin ta lihtsalt prügikasti. Siit mulle õppetund - kui ikka ei õnnestu, siis ära pushi, sellest ei tule nii või naa midagi välja :)
Muidu oli nädalavahetus hästi lebo ja mõnus. Käisime sõbrannaga söömas, peale seda korraks Sephoras ja Kiehl'sis. See "korraks" kusagile poodi minek on ikka väga libe tee, sest kuigi mina sain endal küll varrukast kinni ja ostsin vaid selle ühe asja, mille järgi ma Sephorasse läksin, siis sõbrannal läks natuke käest ära see lugu. Lohutasin teda sama asjaga, millega ennastki sellises olukorras lohutan - seni kuni lapsi veel pole, võib iseennast spoilida küll :) hiljem läksime tema poole tsillima ja vaatasime ühe osa Kardashiane. Mitte, et ma mingi suur fänn oleks, aga eks ma ikka kursis olen kes tegelased on. Kojujõudes aga taigen prükki ja ise magama. 
Martin jõudis koju millalgi öösel ja pühapäeval lasin ma tal ikka kenasti üheteistkümneni põõnata nagu meie majas lubatud on. Peale hommikusööki ajasime veidi niisama juttu ja tegelesime koduste asjadega. Hiljem läksime kaubamajja ja vaatasime seal natuke ringi, peale mida saime sõpradega kokku, et sushit sööma minna. Kinno me ei jõudnudki, sest peale lõunatamist tahtsin mina lihtsalt koju jäätist sööma ja Ozarki vaatama minna. Tegime veel nädala toidušopingu ära ja pugesimegi oma mõnusasse urgu :) no ma räägin, et külmal ajal tahan ma ainult kodus olla!
Nagu näha on, siis on movember jälle käes.
Kaks tööpäeva on läinud nagu lennates ja eile õhtul voodisse pugedes tuli ikka uni väga kiirelt peale. Küpsetasin veel õhtul porgandikooki ja toimetasin niisama ning nii see uneaeg üsna kiirelt kätte jõudiski. Nägin pühapäeval Mangos ühte saapapaari, mis mulle väga meeldis ning kuna minu suurust poes ei olnud, tegin veel neile eile õhtul tellimuse ka ära. Ja ühe asja tellisin veel! Viimati Eestis olles tuli lampi jutuks söögivalmistamine ja kahel sõbrannal oli selline sibulahakkija, mida mul samuti muidugi KOHE vaja oli. Sibulat ja küüslauku panen ma vist küll pea kõigi toitude sisse, aga vot hakkida ma seda ei viitsi. Igatahes tellisin ma Aliexpressist taolise imeviguri endale vaid kolme euri eest:
Raudselt on teil kõigil see juba olemas, aga vot näed, mina olen seni kivi all elanud. Taasavastasin oma Bonusway konto ka, sest kuigi ta mul olemas oli, siis seni ma seda väga usinalt kasutanud ei olnud. Ei teagi miks! Igatahes tiksus isegi eilse väikese ostuga sinna paar senti juurde ja kui ma nüüd enne jõule sealtkaudu veel nipet-näpet tellin, siis olen ma varsti rikas inimene valmis.
Varsti hakkab kell üheksa saama, aga mina teen alles süüa. Tegelikult meil juba teist õhtut järjest "korralikku" õhtusööki ei olegi, sest Martinil hakkas alles kell kaheksa õhtul trenn (tavaliselt sellel ajal trenn lõppeb). Nimelt valmistutakse homseks mänguks, mis algab kell üheksa õhtul. Nii hilja pole ma vist ühtegi mängu vaatamas käinud! Igatahes valmistan ma söögi ette hoopis homseks lõunaks ja õhtuks, sest nii hea on kojujõudes ainult söök sooja panna ja valmis ta ongi.
Tänaseks kõik, räägime varsti jälle!

PS. Kui teil peaks mõni taoline "imevigur" olemas olema, siis rääkige mulle ka, mind hetkel õudsalt huvitab!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar