reede, 25. jaanuar 2019

Gripilaine

Appi, meil on gripilaine! Nii võib vist öelda küll kui täna lausa koolid kinni on ja 34 inimest hauas. Metroos on paljudel maskid ees ja praegusel hetkel soovin ma, et mul ka see mask olnud oleks. Jah, saite õigesti aru - ka mina olen tõbisena kodus. Suht üleöö tuli nohu ja kurk jäi haigeks. Nüüd ma siis siin vedelen ja loodan kõige hullemast pääseda. Ma olen liiga noor ja armas, et minna! Not today, satan!
Mu karantiin. Blogin, joon teed, teen random asjadest nimekirju.
Muidu läks nädal mööda megakiirelt, neli päeva tööl, ühel õhtul hambaarst. Järgmisel neljapäeval on lõpuks see kardetud päev kui mul kaks hammast korraga välja tõmmatakse. Ma lihtsalt üritan sellele praegu mitte mõelda ja ennast mitte üles kruttida. Pääsu pole ju nii ehk naa. Proovin asjale ikka positiivselt läheneda - peale seda olen kindlasti mingi kördi peal ja saabki kahest liigsest jõulukilost lahti. Adjöö, pehmed sõbrad!
Eile käisin Martini mängu vaatamas ja peale seda sõpradega söömas. Õnneks nädalavahetuseks mingisuguseid kivisse raiutud plaane ei teinud, sest ilmselgelt olen ma kodune. Ei teagi veel, millega ennast lõbustama hakkan.. Õnneks on Martin sel nädalavahetusel samuti siin ega mitte kusagil teises linnas või riigis mängul ja seega loodan ma, et see minu lõbustamine jääb tema nuputada :) tahaks mingisugust head Netflixi sarja vaadata, aga ei suuda miskit välja valida. Äkki on kellelgi midagi head soovitada? Nagu midagi sellist, mida me Martiniga koos saaks vaadata. Midagi head. 
Millestki heast rääkides meenus kohe, et esmaspäeval hakkab ju MKR-i uus hooaeg! Lõpuks ometi! Piduuu! Tasuta nohurohtu ja salvrätikuid kõigileee!
Ah teate, üks asi meenus veel. Õues on kaks päeva maailma kõige kohutavam ilm olnud - ülikõva tuul ning lisaks sajab vihma. Kuna aga nii külm on, siis jäätub see vihm kohe ära ja KÕIK jääkorra all. Tee on nii libe, et isegi paigal seistes võid pikali kukkuda. :D Eile näiteks tahtsin aiapostist kinni võtta, et tasakaalu hoida, aga sellest polnud üldse tolku, sest see oli sama libe kui tee. Õnneks jäin ikka püsti.
Lähen nüüd teen uue tassitäie midagi kuuma ja üritan endast ikka elulooma kätte saada. Niimoodi vireleda ei ole üldse mõnus!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar