teisipäev, 29. jaanuar 2019

Kodus kükitamisest ja enese lõbustamisest + VLOG

Tere, sõbrad! Kujutate ette, olen viie päeva jooksul ühe korra toast väljas käinud! Kui see pole iseenda karantiini panek, siis ma ei tea mis on. Kuidas elu läheb? Kas aastanumber on sama, kas hooajad on vahetunud? :D 
Okei, ma siiski olen uudistega kursis ja vahepeal päris imelikuks läinud ei ole, aga tunne on küll selline, et olen juba ammu aega kusagil kaevikus elanud. Õnneks olen ma selline inimene, et iseendaga mul igav ei hakka. Alati on midagi teha! Kui just laiskus peal ei ole ja mitte midagi teha ei viitsi.. vot see on juba teine jutt.
Sellel haige olemisel ja kodus kükitamisel on muidugi positiivsem pool ka. Tegin üle aasta (!) ühe vlogi valmis. Ideaalne ta muidugi ei ole ja paljud asjad on veel enda silmis paigast ära, aga küll ma õpin, pole see iMovie nii keeruline midagi.
Mu isiklik lõbustus ehk Martin sõitis täna meie eelmisesse kodulinna Bacausse mängule. Ehket nüüd tuleb siis terve homse päeva ennast ise lõbustada ja enesega hakkama saada. Aga Bacaud igatsen ma küll. Sõbrad, väikelinna tänavad ja oma lemmikud kohvikud-poed. Nii palju mälestusi ja emotsioone ajast kui ma alles esmakordselt välismaale kolinud olin. Kuidagi hästi läks mul selles mõttes selle Eestist ära kolimisega, et alguses sain ikka pikka aega väiksemas linnas kohaneda ja alles peale seda suure linna melu sisse tulla. Vahi aga kus nüüd hakkasin heietama eksole :)
Eile tegin ma nii palju süüa, et ise ka ei usu! Muidu on ikka nii, et sööme sama toitu kaks päeva jutti, sest iga päev mul küll aega süüa teha ei ole. Aga kuna ma juba mitmendat päeva kodune olen, siis askeldasin köögis rõõmuga. Nagu uudishimulikule inimesele kohane, siis ostsin mina ka detsembris Erik Orgu toitumiskava. Mitte küll otsese eesmärgiga kaalust alla võtta, vaid pigem uute retsepti-ideede saamiseks. Detsember on küll ammu läbi, aga esimese retsepti juurde jõudsin ma alles eile. Valisin välja Caesari salati ja ausaltöeldes olen enda üle üsna uhke, et näpuga retseptis järge ajasin ja isegi salatikastme nullist valmis tegin. Retseptis oleva leiva pidin küll sepikuga asendama, sest leiba siin poes ei müüda ja eile polnud mul seda kusagilt võtta ka. Aga salat oli imehea! Kogustest ei tea ma muidugi midagi, aga maitses superhästi ja kindlasti teen ma seda teinekordki. Tõestuseks ikka pilt ka:
Kaamera töötas mul köögis eile vist terve päeva, niiet järgmisest vlogist saate juba mu suurest kokandusesmaspäevast näha ka. :D ajalooline päev!
Olgu nii, tänaseks kõik! Kuulete minust järgnevate päevade jooksul kindlasti veelgi, sest ülehomme tuleb minu tund ehk mind ootab hambaarsti külastus, peale mida ma ju veeel kodus olema pean. Ja kuni sinnamaani - vaadake vlogi!

2 kommentaari:

  1. Anonüümne30/1/19

    Lõpuks ometi kauaoodatud VLOG! :)

    VastaKustuta