teisipäev, 22. jaanuar 2019

Makroonikoolitus

Enne kui ma siin oma igapäevaelu-postituste juurde tagasi lähen (kirjutan seda nii nagu ma üldse blogiks IGA päev :D), võtan ma päevakorda hoopiski ühe ägeda koolituse, kus ma Eestis olles käisin. Sain selle koolituse jõulukingituseks ja enne kui ma üldse teada sain, kuhu koolitusele ma tegelikult lähen, olin ma raudpolt kindel, et eks see mingi lingam-massaaži koolitus ole :D aga vot ei olnud! 
Käisin hoopiski makroonikoolitusel ja olen nüüd hirmsasti teadmisi täis. Koolitust viis läbi Ülle (FB - Maiuspalad), kellelt ma juhtumisi ka pulmadeks makroone tellisin. Ülle koolitas meid kolmekesi ja ülimõnus oli niimoodi pärastlõunat veeta, et lobised, saad uusi teadmisi ja lõpuks saad veel makroone ka kaasa! Mida sa hing veel tahta võid! Kartsin enne täiega, et äkki meie olemegi need lohakad, kellel makroonid välja ei tule, aga ei olnud üldse karta vaja, sest makroonid tulid välja ja kuidas veel. Käsi südamel võin öelda, et ma tõesti ei ole enne nii häid makroone saanud kui need omatehtud makroonid olid.
Makroonikoolitus oli mul muuseas täitsa mu bucket listis olemas, ehket see oli üks nendest asjadest, mida ma elu jooksul kindlasti teha tahtsin. Kehvake on muidugi see, et peale koolitust pole mul makroone rohkem mahti teha olnud ja veits kardan, et kui peale esmakordset tegemist liiga pikk paus sisse jääb, võivad mõned nipid ära ununeda. Siin Bukarestis ma neid ka vorpima hakata ei saa, sest meil on gaasipliit ja seal on see temperatuur küll selline nagu jumal juhatab. Ja kes makroonide tegemise kohta sama palju teab kui mina nüüd, siis teate ka seda, et temperatuur on väga oluline.
Kellel nüüd mõte tekkis, et võiks ka oma sõbrantsidega ühe mõnusa päeva veeta, siis kirjutage julgelt Üllele läbi Maiuspalade lehekülje, sest äkki veab ja saate ka ennast koolitama minna. 

2 kommentaari:

  1. Liina, ma pakun lahkelt oma elektrilist ahju! Ikka selleks et sul meelest ei läheks ;)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Nii teemegi! Pean enne vastavad atribuudid ainult ära ostma :)

      Kustuta