teisipäev, 12. veebruar 2019

Eelmisest nädalast ja valentinipäeva tähistamisest

Jummel, kus see eelmine nädal lipsas kiirelt minema! Töö-töö-töö-töö-puhkepäev-töö ja pidu-puhkepäev. Ning põmaki - uus nädal käes! Arvestades mis tempos need selle nädala esimesed päevad läinud on, möödub ka terve ülejäänud nädal sama ruttu.
Olin peaaegu terve eelmise nädala üksinda ja Martin oli kodus vist ainult kahel päeval. Julm graafik ikka! Nüüd ta on lausa reedeni kodus ja lausa imelik mõelda noh - viis päeva jutti siin!
Reedel käisin Sephoras ja kuigi ma lubasin, et kuni märtsi lõpuni ühtegi uut riideeset endale ei osta, siis õnneks meigiasjade kohalt ma sama lubadust ei andnud. Muude asjade seas ostsin endale Fenty Beauty jumestuskreemi, mille ostu pikalt kaalunud olin, sest noh.. hind. Aga hands down on see parim jumestuskreem, mida minu nägu kunagi tunda on saanud. Nii hea katvus, nii hea püsivus, väga palju värvitoone. Soovitan!
Laupäeva õhtul tuli meil aga ekspromt idee välja minna. Sõbranna oli nii pikalt luninud, et ma talle ükskord meigi teeks ja lõpuks oli aega see asi ära korraldada. Kuna ta ise on lihtsalt jumestuskreem-ripsmetušš kind of girl, siis peale seda laadungit, mis ma talle näkku ladusin, nägi ta ennast hoopis teistmoodi ning ta jäi nii rahule. Täiega tore tunne kui saad kellelegi millegi nii lihtsaga nii palju rõõmu teha. 
Klubis aga ei olnud mitte midagi uut - kunsttiss ja pardihuul absoluutselt iga nurga peal. Muusika polnud ka absoluutselt minu maitse ja nii mul päris õiget tuju sisse ei tulnudki. 
Pühapäev läks aga ainult koduste toimetuste alla, sest nädala toidukraam tuli ära osta ja pesukorv ägises raskuse all. Pool kümme ronisin juba voodisse, sest eelmise öö väsimus andis ikka tunda küll ja tahtsin ennast uueks nädalaks korralikult välja puhata.
Neljapäeval on ju valentinipäev. Issand kuidas põhikoolis see päev elevust tekitas! Kõigile oli vaja kaart saata ja mõnele sõbrannale isegi kingitused teha. Keskkoolis enam kaarte ei saadetud, aga siis olid juba teised teemad - peod ja peikad. Ja praeguseks on välja kujunenud nii, et ma isegi ei mäleta, mis me eelmisel aastal valentinipäeval tegime.. veits on selline tunne, et Martinit polnud üldse koduski..? Sellel aastal on ta kodus küll, aga ega ma tegelikult ei teagi, et mis plaan on. Kas keegi üldse enam valentinipäeva tähistab?
Sel reedel on mul jälle hambaarsti visiit ja seekord lähevad loosi mõlemad ülemised tarkusehambad. Peale seda pole enam midagi välja võtta, tuleb hakata ainult tagasi panema. Oh seda rõõmu.. ma kohe mitte üldse ei oota seda lõualuusse kruvide laskmist. Aga ilusaid hambaid tahan ma küll ja seega tuleb ennast kokku võtta. Suck it up, buttercup!
Nüüd aga hakkan ma selle aasta esimest laari vastlakukleid küpsetama. Ma ei tea mis värk mul sellega on, et töölt tulles olen ma nii energiat täis ja see hetk, kui ma koduuksest sisse astun, olen ma jumala kottis ja tahaks ainult diivanil vedeleda. Siuke tunne, et tee või üks kohv! Aga ei, panen mingisuguse muusika käima ja teen väikese eneseületuse ning loodetavasti läheb taigna sõtkumisega mul uni ka pealt ära.
Abikaasa tuli Valgevenest :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar