laupäev, 16. veebruar 2019

Küsimused blogijale - minu vastused

Kui sa peaksid loobuma enda bloginimest/domeenist, millega sa selle asendaksid?
See domeeninimi on alati minu jaoks üks peavalu olnud, sest põhimõtteliselt võib see igal aastal abikaasa töö tõttu muutuda. Õnneks oleme ühte riiki ja linna pidama jäänud, aga ühel aastal oli juba päris lähedal see aeg, et selle blogi nimi siin oleks hoopis Elu Saksamaal/Rootsis/Poolas või kusiganes. 
Aga kui ma seda nüüd äkitselt muutma peaks, siis arvatavasti seostaksin selle kuidagi oma nimega, sest kes teab kui kaua me seda väljamaa elu veel elame. Keegi kunagi pakkus välja, et blogi nimi võiks olla näiteks Käsipalluri naine või midagi sellist, aga see on kindlalt minu jaoks üks suur ei, sest ma ei tahaks ennast kunagi identifitseerida kellegi teise kaudu. Ikka ma ise olen põhiline onju. :D

Keda tahaksid enda blogi sponsoriks/koostööpartneriks, kes veel seda ei ole?
No hetkel tahaks enda hambaravi kliinikut, sest sinna ikka lähevad arvestatavad summad! 

Nimeta mõni teine blogija, kes sind inspireerib? Kuidas?
Mind inspireerib näiteks Nineli stiil. Pille postitused kooli lõpetamisest väikeste laste kõrvalt panid mind alati mõtlema, et issand kui tubli inimene, nii sihikindel! Kindel inspiratsioon! Malluka oskus ehitada enda blogist midagi nii suurt nagu see on tänaseks päevaks, on minu jaoks kindlasti inspireeriv. Triin (Ebapärlikarp) on inspireeriv! Ta on kuidagi nii grown up ja cool, et tema moodi tahaks rohkem olla küll.

Mis on kõige naljakam blogipostitus, mida sa viimasel ajal lugenud oled?
Vist oli SEE Henry postitus. 

Kelle blogi kujundus sulle kõige rohkem meeldib? Kas üldse jälgid teiste kujundusi, või on suva?
Vastan nagu kõik teisedki - kui silma peast välja ei torka, siis väga ei märkagi. Kõik blogid, mida mina jälgin on kujunduselt kenad.

Kui sa peaksid valima ühe blogija, kellega saaksid päevad kohad vahetada, siis kellega ja miks?
See on mu jaoks kõige raskem küsimus. Võib-olla mõne väljamaa blogijaga..

Millise blogija mees tundub sulle kõige seksikam?
Ma arvan, et Liisa mees. Ta lihtsalt tundub mulle Liisa sotsiaalmeedia kaudu sümpaatne ja ma näen temas enda abikaasaga nii palju sarnasusi. Minujaoks on seksikus välimus pluss iseloom, ei ole üht ilma teiseta.

Kas oled ka mõne blogijaga, keda loed, kohtunud? Kellega sooviksid kohtuda? 
Ei ole. Enamuse ajast elan siiski Bukarestis ja no siin näeb eestlasigi vähe, rääkimata eesti blogijatest. :D kõigiga, keda loen, sooviksin kohtuda.

1 kommentaar: