teisipäev, 26. märts 2019

Nädalavahetus Craiovas + VLOG

Nädalavahetus Craiovas möödus nii ruttu! Aga eks kolmetunnine edasi-tagasi sõit võttis ka siiski omajagu aega. Õnneks läheb lobisedes ja vlogides aeg alati ruttu. Saite õigesti aru - seekord oli mul kaamera ka kaasas :) kahjuks ei ole ma (veel) nii aktiivne videotegija, et kaamerat igal hetkel kotist välja viitsiks võtta, aga kui meelde tuleb siis otsin teise ikka üles. Ma pigem nagu tahan ise ringi vaadata ja näha. Tunnen kuidagi, et kui ma kaamerale keskenduma pean siis mul endal jääks nagu kõik nägemata ja korralikule vestlusele ma samuti keskenduda ei suudaks, mis teeks minust päris kehva kaaslase. Saate aru, et mis ma silmas pean jah? Video on igatahes postituse lõpus, ärge lihtsalt kvaliteeti kõrgemaks unustage kruttida :)
Craiova on nüüdsest kindlasti üks minu Rumeenia lemmikutest! Väga armas ja rahulik linn, tänavad olid puhtad, kõikjal õitsesid õunapuud, kirsipuud ja magnooliad, päike paistis ja üldse oli jube mõnus seal olla. Vanalinn meenutas mulle Bukaresti vanalinna, aga oli lihtsalt väiksem, puhtam ja rahulikum. Hotelliga jäime samuti hästi rahule, kesklinna jalutamiseks kulus 15 minutit ning millestki meil hotellis puudust ei olnud. 
Täitsa suvaliselt leidsime endale õhtusöögiks restorani ka - jalutasime kesklinna kui lambist märkasime ühe maja küljes restorani silti. Kiire guugeldamine andis vastuseks, et restorani omanik on kohaliku Masterchefi 2015. aasta võitja ning sotsiaalmeediast tulid vastuseks ka ainult kiitvad kommentaarid. Müüdud! Ja las ma ütlen teile.. ma ei mäleta, et ma kunagi Rumeenias ühe restoraniga nii rahule oleks jäänud. Kõik oli super - restoran ise oli väga äge, teenindus tähelepanelik ja toidud imelised. Martin sõi paellat ja mina tuunikala, magustoiduks võtsime hautatud pirni mascarponega ja šokolaadifondanti. Isegi kokteilid olid täpselt on point.
Kaartide mängimiseks leidsime samuti aega, õnneks aga lõpuni ei jõudnud.. khkhm, saate õigesti aru jah, ei oleks minust võitjat olnud. :D sellegipoolest oli hirmus tore mängida!
Pühapäeva alustasime hotelli hommikusöögiga ja peale seda jalutasime botaanikaaias. Palju asjalikum kui Bukaresti oma. Parimaks osaks botaaanikaaia juures olid kilpkonnad. Neid oli seal lihtsalt hunnikute viisi! 
Õhtul koju jõudes olime me nii väsinud, et magasime mitu tundi diivanil. Peale seda hakkasime uut sarja vaatama, Netflixi "The Sinnerit". Minuarust väga kaasahaarav ja põnev. Ikka selline, et tahaks pidevalt järgmist osa vaadata, et teada saada mis edasi juhtub. 

Nüüd aga mõned päevad kodus ja juba reedel sõidame koos sõpradega Constantasse. 


2 kommentaari:

  1. Nii mõnus avastus see blogi :) Eriti naudin vloge :) Tänud

    VastaKustuta