neljapäev, 21. märts 2019

Nädalavahetuste reisuplaanid

Eilne tusk on natuke tänaseks maha jahtunud, vähemalt nii paljugi, et kannatab juba muudel teemadel ka rääkida. Näiteks sellistel teemadel, et broneerisin täna kolm erinevat majutust kolmeks erinevaks nädalavahetuseks, sest just nii mitmele nädalavahetuse-tripile ma minna kavatsen. Täitsa naljakas, vahepeal ei toimu midagi, sõidad ainult tööle ja koju, koju ja tööle ning siis järsku teed kohe niimoodi plaane, et ise ka ei usu. 
Esmalt sõidame me juba sel nädalavahetusel Martiniga ühte Rumeenia linna Craiovasse. Juhtus nii, et Martinile sadas ootamatult vaba nädalavahetus sülle ja mida muud vabade päevadega ikka teha kui asjad kokku pakkida ja avastama minna. Craiova valisime sellepärast, et sinna pole liiga pikk maa - ainult kolm tundi. Lisaks pole me seal kumbki käinud ja piltide pealt tundus armas linnake olevat. Jalutame linnapeal, sööme kusagil heas kohas ja mängime kaarte. Parem oleks, et ma võidaks seekord!
Foto @cvladulescu
Järgmisel nädalavahetusel sõidame aga koos sõpradega mereäärsesse Constantasse. Jällegi - vaba nädalavahetus ja vaja pealinn maha jätta, et vahepeal teise linna õhku ka sisse hingata. Muuseas, kes Constantat külastada tahab, siis ma usun, et Nordical on ka sel suvel Tallinnast otselennud olemas.. no eelmisel suvel igatahes olid. Constanta on selline koht, et mu lemmiklinn ta kindlasti ei ole, aga hooajaväliselt võib seal olla küll, eriti  veel mõnusas hotellis ja heas seltskonnas. Muidu on ta mu jaoks liiga lärmakas ja räpane.
Foto @jakubkyncl
Constantast tagasi tulles sõidan ma aga juba ülejärgmisel päeval Eestisse ning enne seda ma kui ma lõpuks Bukaresti tagasi tulen, käin veel ühe sutsaka Lätis Valmiera linnas ka ära. Läheme nimelt Martinile ja Eesti koondisele kaasa elama. Bronnisin hotelli koos basseinikasutusega, nii et saab sulistada, saab natuke kokteili juua, saab klatši ja saab lihtsalt ühe mõnusa tüdrukute nädalavahetuse teha. Nii hea!
Allikas: entergauja.com
Hotellibronnid aga ei olnud täna ainsad broneeringud millega ma tegelesin. Nimelt panin endale juuksurid-ripsmehooldused-depilatsioonid kirja, et kevade tulekuga koos kasitud ja kaardus ja.. sile olla. :D siis võib minupärast uus hooaeg alata!4 kommentaari:

 1. Mis tööd sa täpsemalt teedki? :)

  VastaKustuta
 2. Anonüümne27/3/19

  Jumala aus töö ju! ;) Mul tekkis küsimus, et kas rumeenlaste pere või eesti?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Peale mitut aastat kodune olemist võin ausalt öelda, et ma töötaks kusiganes, peamine, et tegevust oleks. Eesti pere :)

   Kustuta