teisipäev, 2. aprill 2019

Sarjasoovitus ja nädalavahetus mere ääres

Tere hommikust Varssavist! Kui nüüd päris aus olla, siis minu jaoks nagu enam hommik ei olegi. Äratuskell helises täna juba 2:20, sest lennujaamas pidin ma olema juba kell neli, et poole kuuesele lennule minna. Läksin eile küll enne kella ühtteist voodisse, aga mingil imelikul kombel mul eriti und ei tulnud ja terve aja kuni äratuskellani olin ma kusagil une ja ärkveloleku vahepeal. 
Üheks unetuse põhjuseks pean ma eile vaadatud "The Sinneri" esimese hooaja viimast osa, mis nii-nii põnev oli ja mis siiani mõtlemisainet annab. Ma siiralt soovitan seda sarja! Juba ilmatuma ammu pole mul ühegi sarja vaatamisega nii olnud, et lihtsalt EI JAKSA uut osa ära oodata ja PEAN KOHE teada saama, mis edasi juhtub. See sari on nii ettearvamatu ja põnev, et kuni viimase hetkeni ei osanud ma otsi kokku panna ega ennustada millega asi lõppeb. Palun andke kommentaarides teada kui keegi veel seda sarja jälginud on, mul on tarvis kellegagi muljeid vahetada ja ventida. :D

Nädalavahetusel käisime me ju sõpradega Constantas. Lubasin siin suure suuga vlogida ja puha, aga piinlik - kaamera oli kaasas küll kuid kotti ta jäigi. Mul oli nii lõbus ja tsill, et ma lihtsalt olin laisk ja lõin käega. Peate ise Constantasse lendama, saate teada kuidas seal lood on! Reedel jõudsime kohale umbes kella seitsmeks õhtul ning suht kohe läksime õhtusöögile ka. Hiljem mängisime veel hotellis Unot ja Perudot ning magama läksime vist alles tükk maad peale südaööd. Laupäev algas ühe mõnusa hotelli hommikusöögiga, peale mida me linna jalutama läksime. Kõmpisime mööda rannapromenaadi ja tegime kasiino juures pilte. Akvaariumis vaatasime kalu ja mošeetorni ronisime ka. Ma ei olnud kunagi üheski mošees käinud muideks. Muljed on sellised, et oli täpselt siuke nagu ma ette oleks kujutanud. :D 
Õhtusöögiks oli meil kinni pandud laud ühte restorani kus me Martiniga ka varem käinud olime. Kuidas saab nii olla, et eelroad-pearoad viisid lihtsalt keele alla, aga magustoitudega ei jäänud keegi rahule? Nagu üldse kohe mitte. Mina tellisin magustoiduks key lime pie, aga sain midagi sellist green velveti sarnast.. no ei meeldinud! Tagasi hotelli jõudes mängisime veel kaarte ja lauamänge ning magama läksime lõpuks alles kell pool kuus hommikul. Upsi! Äratus oli aga juba kell kümme ja nii jäi uni õige pisukeseks. Jalutasime veidi veel rannas, sõime sõprade ja nende tuttavatega koos lõunat ning kella seitsmeks olime tagasi Bukarestis. Kuna päeval lõunauneks aega ei olnud, siis tuli õhtul ikka eriti kiirelt ja eriti magus uni peale. Taaskord üks mõnus nädalavahetus seljataga.
Peale nelja tundi und ma pühapäevahommikul just kõige säravam ei olnud..
Täna maandun Tallinnas juba kella kahe ajal ja julgen arvata, et õhtul tuleb uni ikka üsna vara peale. Homseks aga on mul kinni pandud ajad nii juuksurisse kui ka lash lifti. Saab kohe kaelast ära! Eesti-plaane on mul juba palju tekkinud ja loodan, et kõige jaoks ikka aega ka jääb. 
Nüüd aga lähen ostan Poola komme kaasa ja joon ühe kohvi, sest silm hakkab vägisi uduseks kiskuma ja suu on rohkem lahti kui kinni. 
Mõnusat nädala algust!

10 kommentaari:

 1. Anonüümne2/4/19

  Mina hakkasin ka sinu soovitusel The Sinnerit vaatama, 2 osa on hetkel vaadatud ja tundub väga põnev. :D Kuigi selle peategelase käitumine ajab veidike närvi.. nagu mida sa venitad, räägi ära, miks sa seda tegid. :D Aga saan aru, et asi läheb ilmselt palju keerulisemaks veel.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hahahahaa :D Appi, su kommentaar tegi mind nii rõõmsaks! :D nagu oiiiiii pärgel, mis teemad seal alles välja tulevad!

   Kustuta
  2. Anonüümne12/4/19

   Nii, eile vaatasin siis esimese seasoni lõpuni - lahendus oli küll üllatav, et see õde ka veel seotud oli sedasi jne. :D Nüüd peab hakkama teist seasonit vaatama.
   Kas sa game of thronesi ka vaatad?

   Kustuta
  3. Onju! Nii põnev! Game of Thronesi vaatan ka jah :)

   Kustuta
 2. Anonüümne2/4/19

  Sarjast. Mulle meeldis ka, eriti esimese aasta osad. Viimastest soovitan "You" ja "Black Mirror". Selle viimase paneks lausa kooliprogrammi, kui võimu oleks! Ja - Sul on väga tore blogi!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh Sulle!

   “You” sarjast pole ma tegelikult miskit kuulnud, aga panen omale kirja, sest midagi peab ju peale praegust sarja ka vaatama. “Black Mirrorist” olen muidugi palju kuulnud, aga vaadanud veel ei ole.. ei teagi miks.

   Kustuta
 3. Oi 'The Sinner' & 'Black Mirror'i kõik osad vaadatud ning nüüd lõpetasin 'OA' esimese seasoni ja täna alustan teisega.
  The Sinner üllatab sind varsti veel rohkem kui sa arvata oskad! BlackMirror kõik osad on erinevad ja ei ole seda, et peab järjepidevalt kõik osad järgemööda ära vaatma.

  'OA' on aga midagi, mida peab vaatama! Täiesti mitme dimensiooniline seriaal, mis lihtsalt haarab nii tugevalt kaasa, et uskumatu!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Väga põnev! Kahe nädala pärast olen Bukarestis tagasi ja hoia siis oma piip ja prillid, Netflix! :D

   Kustuta
 4. Krissss17/4/19

  Lõpuks ometi veel mõni The Sinneri fänn! Ma jumaldan seda sarja. Ning jah, meiesugustele fännidele peaks Black Mirror ka suht tegija olema. Varasemalt olin suur lugeja, nüüd keskendun pigem sarjadele. Aga sinu blogi on ikka tore lugeda. Kadedaks ajab, kuidas kõik reisivad ja maailma näevad. Nii nii väga tahaks ka kõike kogeda ja reisida. Nüüd ongi pisike plaan Eestist korraks põgeneda: https://www.novatours.ee/puhkusereisid/kreeka seekord siis Kreekale. Korraks käis läbi ka Rumeenia mõte, aga kaalukausiks sai ikkagi soojus ja võimalus ehtsat turisti mängida ning oma lumivalgete säärtega inimesi pimestada :D haahaaa ma tean, et reisid oma abikaasa jälgedes, aga kuidas teil lood puhkusereisidega on? Või on lendamine juba ära tüütanud? :P

  VastaKustuta
 5. Tead miks ma Black Mirrorit veel vaadanud ei ole? Mu sõbranna kirjeldas mulle ühte osa ja see tundus mulle nii jube, et kogun vaikselt julgust, et seda vaatama hakata. :D siuke jänespüks ikka!
  Ja vot - praegu olen mina nende inimeste peale kade, kes saavad mõnusasti Eestis olla. Ma võingi seda korrutama jääda, aga Eesti on parim paik! Jõudsin eile tagasi Bukaresti ja täna tahan juba tagasi Eestisse. :D
  Kreeka trumpab Rumeenia kindlasti üle ja usun, et tegid õige valiku. :)
  Puhkusereisidega on meil nii, et koos oleme olnud kuus aastat, aga koos puhkusel käinud pole me kunagi (või ehk annab aimu ka see, et abikaasa on reisinud ligi 50 riigis, aga puhkusel käinud vaid korra elus). Nagu otseselt puudust ei tunne ka.. Siiski nuputame just, et ehk annaks aasta lõppu pulmareis paigutada. Minu abikaasa elukutse valusam pool ehk ajapuudus ja pikema graafiku mitte teadmine.
  Kreeka juurde tagasi tulles - Martin elas seal enne Rumeeniat kaks aastat ja vahel unistame, et kui ometi oleks aega, siis oleks Kreeka kohe üks meie esimesi sihtkohti.

  Ilusat reisi Sulle!

  VastaKustuta