kolmapäev, 24. aprill 2019

Väga ilus, aga nii vihase näoga - kindlasti üksikema

Mul on nüüd mitu puhkepäeva jutti olnud ja ma tahaks öelda, et olen megaproduktiivne olnud, aga seda ma kahjuks öelda ei saa. Mina ei tea mis värk on, aga kõige rohkem asju saan ma tehtud siis kui mul mingisugune "ajapiirang" on. No näiteks, et peale tööd on õhtul vaja mingid tegemised ära teha, siis tehtud nad ka saavad, sest muud aega nende korda saatmiseks ei ole. Kui mul aga vaba päev on, siis taban ma ennast pidevalt mõttelt, et aaah, aega ju on, hakkan hiljem oma toimetustega pihta! Ja sellest "hiljemast" saabki sujuvalt homne päev. Vastik laisk inimene! :D
Aga seda saan ma öelda küll, et kui ma muud ei viitsi teha, siis süüa viitsin ma teha küll! Ja  ise süüa. Tegin täna SELLE Mirjami retsepti järgi canellonisid ja mmm kui head need said! Kel veidi rohkem aega köögis tegutsemiseks, siis soovitan see retsept ette võtta. Veidi tüütu oli täidist torude sisse ajada, aga tegelikult läks see siiski üsna kiirelt ja tulemus oli seda igati väärt. Ühtlasi on see üks sellistest roogadest, mida näiteks külalistele õhtusöögiks pakkuda, sest hakkama saab selle retseptiga igaüks ning tegemist on täieliku crowd pleaseriga.
Alles ma tulin ju Bukaresti tagasi ja usute või mitte, aga juba ma teen nimekirja, mida kuu aja pärast Eestisse sõites kaasa pakkida. Suvepuhkusele sõidame me seekord autoga, mis tähendab, et kaasa saab asju pakkida meeeletult. Muusika mu kõrvadele, sest siinse kodu kapid on täis asju, mida ma siin pea kunagi ei kasuta ning millel Eesti-kodus palju rohkem otstarvet oleks. Nii ma siis möödaminnes asju telefoni üles kirjutangi - nii kui miskit meenub panen aga kohe listi kirja, sest muidu unuvad nad sama kiirelt kui pähe torkasid. Enne kojutulekut peame me kindlasti veel ühe Ikeas käigu ette võtma, sest mul ilmtingimata on sealt veel ühte rõdupotti, vannitoariiulit ja rõdule põrandakatet vaja. Ning äkki veel umbes kümmet asja.
Jeer, mul meenus, et mul on ju kõrvale pandud mõned Eesti pildid, mida ma siin jaganudki pole! See viga saab kohe parandatud, ekskjuus mii.
Hilised sünnipäevakingitused.
Ma muidu seda viimast pilti siia ei lisaks, sest mis sellest sinisest pildist ikka vaadata onju, aga kuna sellega ka lugu kaasneb, siis tuleb see illustratsioonina siia panna. Nimelt läksime me sõbrannadega välja ja tol õhtul kuulsin ma sellist pick up line'i, mis kõik eelnevad üle trumpas. Nimelt astus üks noormees mu juurde ja teatas, et ma olevat küll väga ilus, aga samas ka nii vihase näoga, et nii vihane nägu saab olla vaid kellelgi, kes üksikema on ja kellel lapsed kodus ootamas. ???
Ma vist hakkan klubides käimise jaoks liiga vanaks saama, sest mina seda külgelöömistehnikat küll ei mõistnud. :D Kas ta üldse tahtis mulle külge lüüa? Kui ei tahtnud, siis mida ta üldse tahtis? 

Nii, pildid näidatud, saab edasi minna. Sel nädalavahetusel on Rumeenias aasta suurimad pühad ehk lihavõttepühad. Tähistatakse siin lausa reedest esmaspäevani ja ausaltöeldes ma veel ei teagi, mis me Martiniga ette võtame. Äkki sõidame kusagile linnast välja ja teeme väikese päevatripi? Eks siis paistab. Homme on igatahes Martinil mäng ja üle tüki aja vean ma samuti ennast saali ja elan oma tiimile kaasa. Pöidlad pihku!

5 kommentaari:

 1. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

  VastaKustuta
 2. Väga armas ja vahetu blogi, mida jälgida. Alustasin päris algusest ja täna jõudsin siiani.
  Tore näha, et keegi on samasugune filmifänn nagu ma ise. Just vaatasin üle ja kahjuks minu netflixis The sinnerit pole, aga ehk millalgi tuleb.
  Vlogid on ägedad, jätka samas vaimus! 🙃🙂

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh Sulle kommentaari eest! :)
   Kui ikka hea sari/film on, siis ma jään üsna kergelt sõltuvusse jah. :D
   The Sinner jäta kindlasti meelde, megahea sari tõesti!

   Kustuta
 3. Seda "külgelöömist" kommenteerides: ilmselgelt keegi enda arvates pick-up artist, kelle arvates Neil Strauss ja tema "The Game" peaks töötama ja kes ilmselt oli üsna üllatunud, kui see suurepärane võrgutamisstrateegia ei pannudki sind tema jalge ette langema :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Vot ei teagi. Samas - tähelepanu tõmbas nii palju küll, et see “strateegia” lausa siia kirja panna. :D

   Kustuta