reede, 24. mai 2019

Kõik hädad tõmban ma ligi, andke aga kätte!

Pamparapaa, nädal ja peale möödas nagu niuhti! Ja ossa poiss, kus ma olen nädalaga suutnud asju korda saata! Viis päeva oli sõbranna Brüsselist külas. Lobisesime, ventileerisime ja lasime auru välja, käisime igalpool söömas.. siis tegime veel Eurovisiooni vaatamise pidu, lisaks oli meil oma prantsuse-eesti (neli prantslast ja kolm eestlast) kihlveokontor avatud. Igaüks pani 10€ sisse ja ennustama pidi kes saavad esikümnesse, lisapunkte sai täpse koha arvamise eest. Meie võitjate esikolmikus valitsesid ainult naised ja ma jäin kolmandaks. Tihe rebimine oli, seda ma ütlen. :D
"Suveniirid" Belgiast :)
Natuke olin ma paha peal ka väljas, aga paha tegin ma vaid iseendale. Nimelt krigistasin ma ühel ööl niimoodi hambaid, et ühest hambast kild väljas. ÕÕÕÕÕHHHH! Mega räme tunne on kui ärkad sellepeale üles, et saad aru, et oled krigistanud ja midagi on keelega katsudes teisiti.. Ma lihtsalt niimoodi vihastasin enda peale keset ööd, et seda ei anna sõnadesse panna. Süda hakkas suurest vihast nii kõvasti kloppima ja vihapisarad tulid vägisi silma. Terve järgneva päeva olin veel tujust ära. No miks on vaja mul nii teha!? Õnneks on mu hambaarst vaid WhatsAppi kõne kaugusel ja praeguseks on hammas juba kenasti korras. Leppisime kokku, et kui suvepuhkuselt tagasi olen, teeme mulle öised kaped valmis, sest muidu ma ikka olla ei oska.
Siis juhtus minuga veel selline asi, et suutsin endale kusagilt jube vastiku silmapõletiku külge pookida. Praeguseks on asi juba parem, aga terve nädala olen kõvasti ravinud ka ja üritanud silmi maksimaalselt puhata. Ei tea milles asi olnud on, aga ma ise kipun arvama, et see hooaja lõpu pinge ründas minu kõige nõrgemaid kohti ja tekitas meeletut rahutust, mille tulemuseks oligi silmapõletik ja öine hammaste krigistamine.
Loodetavasti on see nüüdseks möödanik, sest Martini hooaeg sai kolmapäevaga läbi ja eile oli minu viimane tööpäev. Nüüd on jäänud vaid pakkimine, hooaja viimane koosviibimine Martini klubiga ja viimane puhkuse-eelne pidu lähemate sõpradega. 
Eile tähistasime puhkuse algust sushi ja mulliga. Muuhulgas oli minu kord õhtuseks vaatamiseks film valida ja ütleme nii, et selle valikuga kadus see privileeg vist igaveseks. :D Nimelt valisin ma kogemata välja õudusfilmi. Kogemata sellepärast, et guugeldades andis filmi žanriks thriller/müsteeriumi, aga tegelikult oli see kõige ehtsam õudukas. Ja õudukaid ei vaata ma ilmaski, sest kui ma ilma õudukatetagi igasuguseid asju ette kujutan, siis võite ainult aimata, kui kõrgele ma õudusfilme vaadates iga krõbina peale hüppaks.
Tänase päeva agendas on veel poodidesse tuulama minna, et kojuminekuks mõned kingitused kaasa osta ja ehk ka mõne kauaotsitud esemega enda suvist garderoobi täiendada. 
Oeh, mõnus on see eluke hetkel! Ja veel mõnusam on teadmine, et suvi Eestis ootab alles ees :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar