kolmapäev, 15. mai 2019

Nädalavahetuse vlog

Sain eelmisel nädalal @eestiblogijad konto takeoverit tehes nii palju vlogi-motivatsiooni juurde, et tegin kohe ühe hooga eelmise nädalavahetuse video valmis. Mulle tegelt endale nii väga meeldib vanu videoid vaadata, miks ma siis neid üldse nii tihti ei tee kui võiks..? Küsimused, küsimused.
Igatahes on vlogi teemadeks mina köögis, mina H&Mi tellimust näitamas ja mina loomafarmis (mis on eestikeelne vaste sõnale petting zoo?). Mulle selline nädalavahetuse formaat istub, sest siis mul on nagu mingi ajapiirang millest kinni pidada.. et ei unu ära kui filmida olen tahtnud. Muidu on umbes nii, et alustan esmaspäeval, siis meenub uuesti neljapäeval ja siis juba löön käega. Elu tuleb koguaja vahele lihtsalt!
Istun siin praegu diivanil, Olaplex peas, toad korras ja mõtlen mida oma ülejäänud vaba päevaga peale hakata. Mitte, et midagi teha ei oleks, aga need vihmased ilmad teevad mind nii laisaks ja uniseks, et kohe pole nagu jaksu, et näiteks asju pakkida, mida järgmisele nädalale mõeldes tegema peaks. Nimelt hakkame me vaikselt kodupoole sõitma ja suvepuhkuseks peaks ikka rohkem asju kaasa võtma kui kaks paari pükse ja passi.

EDIT: võtsin ennast vahepeal siiski kokku ja koristasin köögi ära, tegin veel ühe lasanje valmis (vlogis tegin ka, aga lasanjeplaate jäi ju nii palju üle, et pidin uuesti tegema), tegin homseks õhtusöögiks ettevalmistused ära (mu jaoks on peale tööpäeva lõppu nullist õhtusöögi tegemine liig, hakin tavaliselt juba päev varem koostisosad karpidesse valmis - täielik lifehack mu arust :D), pakkisin jalatseid karpidesse, pesin kaks masinatäit pesu ja panin homseks asjad valmis (sõbranna tuleb mõneks päevaks külla). Võib ennast õlale patsutada küll :)

Muuseas, sellel nädalal tunnen ma kohe eriti kui kiiresti võib aeg lennata! Hommikul ärkad ja mõtled, et jommajoo, nii pikk päev on ees, jälle peab metroosse trügima minema ja tööle ja kas vihmavarju peab kaasa võtma ja kas ma õhtul seda-teist-kolmandat jõuan teha ning siis BOOM! - on õhtu käes ja tuleb jälle magama minna. Nagu kuidas!? Mul praegu ka siuke tunne, et hommik oli umbes tunni aja eest, aga tegelt on kell üheksa õhtul. Tõsine hämming siinpool.

Olgu siis, rohkem ei jutusta, vaadake parem videot mu nädalavahetusest:


2 kommentaari:

 1. Anonüümne16/5/19

  Räägi Olaplexi mõjudest - kas oled enne ka kasutanud ja kas soovitad?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Enne olen nii palju kasutanud kui juuksur mulle Olaplexiga “ravi” teinud on. Viimati Eestis olles juuksur soovitas, et kasutaksin nr. 3 Olaplexi kord nädalas (võib kasvõi üleöö pähe jätta), sest juuksed saavad mul pideva blondeerimise ja kuumtöötlemisega vatti.
   Ma veel muud mõju öelda ei oska kui, et juuksed tõesti on hiljem väga siidised ja pehmed ja tunduvad katsudes tervemad (võtab kahusust vähemaks).
   Halba Olaplexi kasutamine ei tee, ma arvan.

   Kustuta