kolmapäev, 1. mai 2019

Soovitan: Vita Liberata (ja muud jutud)

Nii, alustame sellega, et ükskord ma siin hädaldasin, et ma olen valge nagu kartuliidu. Õnneks oli lahendus kohe poest võtta - ostsin endale Vita Liberata Body Blur kreemi (panin SIIA Cult Beauty lingi) ja nüüd on nii, et kui ma tahan päevitunud välja näha, siis möksin ennast aga kreemiga kokku ja olengi! Et ükski asi ei loe kui fototõestust ei ole, siis olge lahked, vaadake terviseks:
Näete jah - minu koivad. Üks nagu laibajalg ja teine kena ja jumekas. Ei pea vist mainima kumb on kumb. Ma muud midagi selle pildi juures ei töödelnud kui ainult kolme armi, mis mul jalgade peal on, kõik operatsioonide tõttu. Mitte, et ma nende armide pärast hullult põeks, aga ma kipun arvama, et siis te vaataks neid rohkem kui mu ühte päevitunud jalga kes ise selle pildi staar tahab olla. :D
Ükspäev kuulutasin paljaste säärte hooaja avatuks ja ma ei tea kas mulle tundus või tõesti ma nägin möödaminnes teiste naiste kadedaid pilke mu jumekate koibade tõttu.. igatahes mulle see kreemivärk meeldib - feilida ei saa ja duši all seebitades tuleb kõik kenasti maha. Ma ostsin selle pealekandmise kinda küll ära, aga ausaltöeldes eelistan ma ise seda lihtsalt käega kehale kanda. Kui mingi koht tundub tumedam jääma, siis hõõrun ma seda lihtsalt kergelt salvrätiga ja ongi mure lahendatud. Ka ei ole ma märganud, et see kuidagi riideid määriks (soovitan siiski pealekandmise järgselt mõnda aega igaksjuhuks oodata).
Nii, et ma kohe päris-päriselt soovitan seda kreemi teile. Ma tean küll, et hind on pigem kallis, aga lohutuseks võin öelda, et minuarust kulub seda väga vähe. Näiteks terve käe katmiseks kulub mul umbes poolteist sõrmeotsatäit kreemi ja seda pole ju üldse palju. Oleks ma sellest kreemist juba eelmisel kevadel teadlik olnud, siis oleks ma ta kindlasti enne enda pulmapäeva ostnud, sest pidulikuks ürituseks selle viimase lihvi andmiseks on see ideaalne.
Pulmapäevast rääkides.. eile sai meil juba kümme kuud abieluvärki! Ma muidugi unustasin selle ära, aga abikaasal on õnneks parem mälu. Tähistasime lillede ja Buduaaris ilmunud artikliga. :D
Ma nagu oleks mingi suur suhteguru, et sellist intervjuud andsin, aga mis seal ikka - pulli peab saama!
Üks viimane asi veel - vaadake kui tuusad päikeseprillid (maksid umbes 12€) ma Aldost ostsin:
Üliägedad mu arust! Eriti meeldib mulle see lai prillisang. Üldse oli Aldos väga lai valik päikeseprille, nii et kes otsingul on, siis minge vaatama. 

Olgu nii, tänaseks kõik!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar