teisipäev, 7. mai 2019

Uimakanade lood

Bukaresti ilm on sellel kevadel eelmisega võrreldes 180-kraadise muutuse üles tõmmanud, sest kui ma eelmisel aastal samal ajal basseini ääres vedelesin, siis täna hommikul mõtlesin ma korraks, et kas peaks äkki kindad kätte panema.. vihm, külm, vihm, külm. Vastik! Bukarestis pole ju tänavatel korralikku äravoolu ka, kõik on lihtsalt üks suur lomp, istu paati ja kuku aerutama. 
Hakkasin täna hommikul ust lukust lahti keerama ja pidin südari saama! Meie, nagu kaks uimas kana, magame südamerahus terve öö ära, endal uks lukust lahti! Ma olen muidu siuke uksepolitsei, et igal õhtul kontrollin kas uks ikka lukus on ja vahel selgub hommikul kodust lahkudes, et olen ukse lausa kolm korda lukku keeranud, aga vot seekord olin ma vist oma kohustused eelmisel õhtul unarusse jätnud. Või olin uue GoT osa pärast nii äksi täis, et mitte millelegi muule ei mõelnud. Mitte, et keegi meil siin uksi katsumas käiks (ükskord jätsime lausa võtmed terveks ööks ukse ette, naaber pärast ütles, et ta nägi ja oli meile koputanud, aga ju me ei kuulnud), aga no never know eks. 
Ahjaa, veel üks uimakana jutt tuli meelde praegu! Saate aru, meil on kodus kuus telefoni. Mõlemal üks eesti numbriga, siis üks Martini luts kohaliku numbriga, siis kaks vana iphone'i, mis niisama seisavad ja siis üks mingi niisama uus telefon, mis lepinguvahetusega kaasa anti. Sellele lutsule polnud me juba aastaid raha juurde laadinud, niiet see number läks meil hiljuti kinni. Tegime siis uue kohaliku numbri, sest no ikka läheb vaja onju, ja kujutate ette - MEIL POLNUD UUT SIM-KAARTI KUSAGILE PANNA. Neli telefoni seisavad niisama ja ikka on puudu! :D Küll ei mäletanud me ühe passcode-i, teist ei saanud tööle ja nii edasi. Reaalselt me tegelesime terve õhtu sellega, et mingisugust lahendust välja mõelda. Hommikuks tulid muidugi kahe telefoni salasõnad meelde ja asi lahenes suht iseenesest. :D õpetuseks meiesugustele uimakanadele - hommik ON õhtust targem.
Homme õhtul on Martini klubil rivaali vastu mäng ja no me kõik mäletame, mis viimati juhtus (pidime massikakluse tõttu evakueeruma). Ma väga loodan, et seekord on rahulikum ja saab inimese kombel mängu ära vaadatud, ilma, et keegi kõrvaauku karjuks.
Nädalavahetuse hommikusöögike. Tegin muuseas selle aasta esimese rabarberikoogi valmis - ülihea!
Ega muud miskit uudist ei olegi siin Bukarestimaal. Ärge siis homme unustage @eestiblogijad Instagramile pilku peale visata, sest ma juhatan seal vägesid ja räägin juttu ka :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar