reede, 10. mai 2019

Väsitav nädal ja uut materiaalset rõõmu

Jee, reede! Täitsa lõpp kuidas see nädal mu läbi võttis! Täna jõudsin varem töölt koju, tõmbasin smuuti hinge alla ja tegin lõunauinaku, sest ausalt, muidu ma küll õhtuni vastu poleks pidanud. Sellel nädalal oli koguaja miskit tegemist ja toimetamist, ilmad on ka nii vihmased ja see teeb mind kohutavalt uimaseks. Nagu vanainimene, vihma sajab ja kondid on haiged. :D
Kolmapäeval võtsin ma üle @eestiblogijad Instagrami ja mul oli nii tore! Sain nii palju positiivset tagasisidet ja motivatsiooni, et ikka oma asja edasi ajada. Samas pean ma ka ütlema, et see päev oli üsna väsitav. Kahe konto vahet pendeldamine ja reportaaži tegemine pole üldse mingi naljaasi, ma ütlen! Nagu täiskohaga töö. Teisiti ei teeks ma aga midagi, sest nagu öeldud, siis mul oli nii tore päev :)
Kuna kolmapäeva õhtu veniks super hiliseks ja mina, kes ma muidu juba kell kümme kotile kobin, sain magama alles poole kahe paiku öösel, olin ma neljapäeval full zombie mode'i peal. Eile selle-eest magasin ma juba pool üksteist nii sügavat und, et isegi tuumasõda poleks mind üles äratanud.
Sellel nädalal olen ma kullerilt kaks pakki saanud. Ühe sisu näitasin ma kolmapäevasel takeover'il ka, aga kes ei näinud, siis mukipakist sain ma sellist tavaari:
Roosa asi on hambaharja reisikarp, kuna Martin omastas minu oma vaikselt enda asjade sekka.
Ning eile tõi kuller mulle H&Mi paki, mille sees olid sellised asjad:
Proovisin nüüd kõiki asju selga ka ja lemmikuks osutusid puansed bikiinid. Need leopardimustrilised on äkki liiga ekstrad, ma ei tea. :D lisaks on nende miinuseks see, et ülaosal ei ole mingisugust push-up efekti ja ma tundusin endale natuke flatbread nendega, kui te aru saate, mis ma silmas pean. Midagi ma tagasi saatma ei hakka, küll ma miskit välja mõtlen, õmblen ise mingid paunad sisse kui vaja. :D
Kuna meil siin selgus, et on suur võimalus, et Martini hooaeg juba vähem kui kahe nädala pärast läbi saab, siis pean ma vaikselt pakkimisele mõtlema hakkama. Seda just seetõttu, et ka uus nädal tuleb kiire ja tihe ning siis mul pakkimiseks aega ei ole. Lisaks tavagraafikule tuleb neljapäeval meile sõbranna Brüsselist külla ning siis tahaks ikka kõige muuga tegeleda kui kodus kohvripõhja passida. 
Mis viibki mind selleni, et käesoleval nädalavahetusel tuleb kappides tuulata ja suurem töö ära teha, et hiljem kergem oleks. Lisaks arvas mu prantsuse sõbranna, et sel nädalavahetusel tuleks kindlasti loomafarmi minna ja jäneseid sügada, niiet see on meil samuti agendas. 
Praegu aga ootan ma Martinit trennist koju, küpsetan lasanjet ja naudin oma reedet. Pudel mulli ootab juba mitu aega külmkapis ja täna kavatsen ma selle lõpuks lahti teha ning oma reedet pidada. Ahjaa, hakkasime enda jaoks uut sarja ka vaatama - Santa Clarita Diet'it nimelt. Ma ei tea miks me seda juba varem ei teinud, sest minuarust on see nii naljakas. Nagu ongi päriselt naljakad naljad, mitte mingid labased ja kulunud killud. 

Olgu siis, järgmise korrani! Ilusat nädalavahetust! 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar