pühapäev, 21. juuli 2019

Minu clip-in juuksepikendustest

Kunagi kui mul veel seda Eesti korterit ei olnud mis meil praegu on, siis oli nii, et iga kord kui vähe ilusamat ilma lubas, pidi juba varavalges ranna poole minema panema, et ikka võimalikult vara kohale jõuda ja maksimaalselt palju päikest saada. Eks oli vähe pikem tee sõita ka kui nüüd.. Praegusest kodust on randa 6 kilomeetrit ja üldse ei kipu enam nii palju ranna vahet voorima kui vanasti. Nagu ilusat ilma lubab ju nüüd peaaegu iga päev, kuhu mul kiiret! Rand ju siinsamas. :D Seega mõnulengi täna kodus ja teen koduasju, sest terve nädalavahetuse olin sotsiaalne ja koju saabusin alles eile õhtul. 
Reedel käisin sõbrannadega peol ja enne väljaminekut nägin vannitoas oma Foxy Locks juuksepikenduste karpi. Pole neid enam peale juuste äralõikamist väga välja julgenud võtta, sest mulle tundus, et kuidas ma neid praegu endale pähe peaks udjama kui enda juuksed nii lühikesed ja sirge lõikega on, et jääb nagu jube feik ning imelik. 
Tellisin ma enda juuksepikendused (clip in-id) eelmisel aastal enne pulmi, sest kuigi mul siis pikad juuksed olid, tahtsin ma pulmapäeval veits rohkem volüümi lisada. Soovitas mulle just seda firmat minu juuksur ja kuna tema juustest kõike teab, siis võtsin ta nõu kuulda ja tellisin endale 51 cm pikkused clip in pikendused (komplektis on pikendusi kokku 165g eest, minu tooniks on Latte Blonde - LINK). 
Kuna mul enda mäletamistmööda varem ühtegi juuksepikendust olnud pole, siis ei osanud ma pakki avades ka kättesaadud pikendusi millegagi võrrelda. Tundusid lihtsalt väga loomulikud ja pehmed juuksed. Ise ma neid alguses endale pähe ei proovinudki vaid võtsin lihtsalt pulmapäeval kaasa, et minu jumestaja/soengu tegija Merili (kellel nendega juba kogemust oli) neid mulle soengu tegemiseks kasutada saaks. Kui ta mulle neid paigaldas, siis püüdsin jälgida, et ise ka hiljem hakkama saaksin. Tegelikult aga seisid pikendused peale pulmi karbis kuni jõuludeni välja, mil ma nad taasavastasin. Selleks ajaks polnud mul muidugi ükski nipp enam meeles ja tuli Youtube'i tutorialid üles otsida. Õnneks on Foxy Locksi pikenduste kohta mingi sada videot ja pikenduste paigaldamise sain nende abiga kiirelt käppa. 
Pulmapäeval. Ainus kord kui korraga terve komplekt peas oli. Jah, pea tundus veidi raskem küll. :D
Igal pikendusel on samas toonis klambrid küljes ja need klambrid haakuvad oma juuste külge kuidagi eriti hästi. Kordagi pole ükski klamber veel lahti tulnud ega midagi. Pikendused on tõesti nii loomulikud, et vahet on väga raske teha. Ma isiklikult usun, et loomulikum tulemus jääb siis kui juustes vähe lokki või lainet on, aga ega keegi neid muidugi sirgetena ka kanda ei keela. 
Jaanuaris, kui veel enda juuksed pikad olid, lisaks mõned pikendused.
Nagu öeldud, siis reedel otsustasin, et proovin nad siiski oma lühikese soenguga klappima saada ja pähe panna. Kuna 51 cm pikendust siiski minu long bob'i juures veidi liiga silmatorkav oleks jäänud, otsustasin ma kanda kolme juukseriba (üks kolme klambriga, kaks kahe klambriga) mida ma veidi lühemaks ja rohkem järku lõikasin. Vaatasin veel enne Youtube-st SEDA videot, et paar trikki selgeks saada, kuidas lühikesi kuklajuukseid peita, sest minuarust just need pikendused reeta võivadki.
Igatahes sain ma nad nii hästi pähe, et keegi isegi ei küsinud, et kas ma pikendusi kannan. Lõpuks üks sõbranna ütles, et ta juba tükk aega mõtles, et ma ju lõikasin vahepeal juuksed ära, et kuidas siis juba jälle nii pikaks kasvanud on. :D siis oli teistel samuti selline "ahaa!" moment.
Reedel, lühemaks lõigatud pikendustega
Pikendusi võib sirgendada, lokitada ja mida iganes veel teha, aga vahepeal peaks neid ikka pesema ka. Mingit raketiteadust selle taga ei ole, vaata aga vanast heast Youtube'st järgi ja oledki jälle targem. 
Ma küll pead pakule panna ei või, aga arvan, et koos tellimisega maksin ma eelmisel suvel enda komplekti eest ligemale 150€. Jah, ma tean, et see on suur raha, aga peale seda kui ma neid nüüdseks korduvalt kasutanud olen (ja neid ka edaspidi aastaid kasutan), siis ei kahetse ma seda ostu absoluutselt ja kui kunagi mu praegused pikendused täitsa rootsuks jääma peaksid, siis telliksin ma nad uuesti. Kellel nüüd tellimiseks huvi tekkis, siis soovitan ma liituda nende uudiskirjaga või Instagrami kontol silma peal hoida, sest aeg-ajalt teevad nad veidi allahindlusi ka ja sellise summa juures on iga allahinnatud protsent abiks.
Pikki juukseid kõigileee!

2 kommentaari:

 1. Nii kaunis oled! :)
  Viimase pildi outfit - kas tegu on musta Top’ga või musta bodyga, mis särgi alla panna? Nii kena näeb välja :)
  Ja kui saladus ei ole, mis firmaga tegu? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh Sulle!
   Viimasel pildil on tegelt nii, et peal on must body (www.dressedinlucy.com lehelt), ja all need peenemad paelad on rinnaka omad. :D H&M-st ikka. :D

   Kustuta